5/5 - (1 امتیاز)

نظافت منزل و راه پله در اختیاریه با ضد عفونی کامل سطوح

شرکت راشن کیمیا گستر آمادگی خود را جهت نظافت منزل و راه پله در اختیاریه ، خدمت شما عزیزان اعلام می کند. شما می توانید جهت انجام امور نظافت منزل و راه پله در اختیاریه ، ضد عفونی کامل خانه ، پذیرایی مجالس و… با ما تماس حاصل کنید. در ادامه این مقاله ما به برخی از مهم ترین المان های نظافت منزل و راه پله در اختیاریه پرداخته ایم ، پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

بیشتر بخوایند: اسکالپ سر

نظافت منزل و راه پله در اختیاریه

نظافت منزل و راه پله در اختیاریه

اختیاریه نام منطقه ای قدیمی ، واقع در منطقه 1 و منطقه 3 شهر تهران است ، که اسم این منطقه برگرفته شده از صاحل اختیار ، مالک سراسر منطقه است. این محله در نزدیک پاسداران (سلطنت آباد) قرار دارد و دارای یک میدان اصلی با همین نام می باشد. این میدان از نظر طولی بین خیابان پاسداران و خیابان کامران (دیباجی جنوبی) و از نظر عرضی بین بزرگ راه صدر از محل انتهای بلوار شهید دستواره و خیابان دولت واقع شده است. محله های اختیاریه نیز شامل ده رستم آباد در غرب ، شغال آباد و کف دره در شرق می باشند.

شرکت راشن کیمیا گستر آمادگی خود را جهت نظافت منزل و راه پله در اختیاریه خدمت تمامی شهروندان عزیز این منطقه اعلام می کند. در ادامه این مقاله می توانید با برخی از مهم ترین المان های نظافت منزل و راه پله در منطقه اختیاریه آشنا شوید ، پس با ما تا انتهای این محتوا همراه باشید.

بیشتر بخوانید :  نظافت منزل و راه پله در صادقیه

پاکسازی کامل تمامی دستگاه های خانه

مسلما برخی از دستگاه های خانه ، به صورت دوره ای {هفته ای ، دو هفته 1 بار ، ماهانه و…} نیاز به نظافت و گردگیری دارند. شرکت راشن کیمیا گستر در نظافت منزل و راه پله در اختیاریه برای شما عزیزان ، امر پاکسازی را به طور کامل انجام می دهند و همچنین در صورت نیاز روی سطوح دستگاه های خانه شما را بدون هیچ گونه آسیبی به آن ضد عفونی می کنند.

نظافت منزل و راه پله در اختیاریه

نظافت کامل سطوح 

در نظافت منزل و راه پله در اختیاریه ، برای شما عزیزان ، تمامی سطوح خانه شما از جمله دستگیره های در ، دستگیره های راه پله ، دکمه های آسانسور ، و خیلی از موارد دیگر ، به طور کامل ابتدا با استفاده از مواد لازم شست و شو داده می شود ، و در انتهای کار به علت شرایط نا مناسب کرونایی این روز ها ، کارکنان ما تمامی سطوح خانه شما را با استفاده از مواد ضد عفونی کننده ، به طور کامل ضد عفونی می کنند و خانه شما را از وجود هر گونه ویروس در سطوح پاک سازی می کند.

بیشتر بخوانید :  نظافت منزل و راه پله در ملاصدرا

نظافت نرده ها

نرده های خانه ، یکی از بخش های پر لمس در خانه است و بسیار مهم است ، که در این وضعیت این روز ها به طور کامل شست و شو و همینطور به روش کاملا اصولی و صحیح ضد عفونی شود تا به طور کامل آنها پاکسازی شود.

در نظافت منزل و راه پله در اختیاریه برای تمیز کردن نرده ها نیز می توانید از نظافتچی خود بخواهید که این قسمت را فراموش نکند و آن را حتما با مواد تمیز کننده پاک و ضد عفونی کند.این قسمت نیز در معرض لمس و دست خوردن افراد ساکن در آپارتمان قرار دارد و اهمیت ضد عفونی کردن بخصوص در شرایط فعلی ویروس کرونا بیشتر و بیشتر شده است.

بیشتر بخوانید: هوشمند سازی ساختمان

نظافت منزل و راه پله در اختیاریه

ضد عفونی کامل دستگیره های در ، دکمه های آسانسور و

یکی دیگر از بخش های دیگر یک آپارتمان که بیش ترین میزان لمس را بین افراد و ساکنان آپارتمان دارد ، دستگیره های درب خانه و همینطور دکمه های کابین آسانسور شماست. در نظافت منزل و راه پله در اختیاریه ، به طور کامل ابتدا نظافت منزل شما که به پایان رسید ، نظافت چیان ما به سرعت شروع به ضد عفونی کرده و با استفاده از مواد ضد عفونی کننده درجه 1 سطوح خانه شما از جمله دکمه های آسانسور ، دستگیره های درب خانه و… را به طور کاملا اصولی و صحیح ضد عفونی می کنند.

نظافت منزل به صورت کاملا اقتصادی

یکی دیگر از مهم ترین مزایای شرکت راشن کیمیا گستر ، داشتن تعرفه های بسیار مناسب و اقتصادی برای افراد است و شما می توانید با تماس با شرکت ما به صورت کاملا کم هزینه و اقتصادی نظافت منزل و راه پله در اختیاریه خود را انجام دهید. اما این ارزان بودن به معنای بی کیفیت یا کم کیفیت بودن کار نیست و صرفا فقط در نظافت منزل برای شما عزیزان دستمزد های عادلانه تر و کم تری گرفته می شود.

بیشتر بخوانید :  نظافت منزل و راه پله در ونک

سوالات متداول

شرکت نظافت منزل و راه پله در اختیاریه ، می تواند در کمترین زمان ممکن ، متخصص ترین افراد را برای نظافت خانه شما پیدا کنند و هم چنین با کمک این شرکت راشن شما عزیزان می توانید برنامه ریزی ماهانه و هفتگی خود را برای نظافت خانه داشته باشید و کیفیت نظافت و شستشوی مطلوب و مناسبی را تجربه کنید و از داشتن یک خانه تمیز و منظم نهایت لذت را ببرید.

تهیه لوازم و مواد مورد نیاز برای نظافت منزل و راه پله در ونک بر عهده خود مشتریان عزیز خواهد بود. البته در بسیاری از موارد می توانید این مسئولیت را به نظافتچی بسپارد و بعدا هزینه لوازم را به صورت جداگانه به خود نظافتچی پرداخت کنید.این کار باعث می شود نظافتچی لیست کاملی از مواد و وسایل مورد نیاز در اختیار داشته باشد و سرویس شما زود تر به پایان برسد.

در بسیاری از موارد که سرویس نظافت راه پله ها و مشاعات یک سرویس منظم و دوره ای است و شرکت خدماتی از یک نظافتچی ثابت برای هر منزل کمک می گیرد،تهیه مواد و لوازم توسط نظافتچی با هماهنگی و هزینه مشتری انجام می شود.توصیه می کنیم در صورتی که اولین بار می خواهید از خدمات یک شرکت استفاده کنید ، درباره این مسئله حتما صحبت کنید.

متخصصان نظافتی که برای نظافت منزل و راه پله در تهران پارس ، وارد ساختمان مشتریان می شوند از نظر سلامت های اخلاقی و روانی ، آزمون هایی را داده اند و پس از گذراندن آزمون ها با موفقیت آنها از نظر درستکار بودن و منظم بودن نیز تایید خواهند شد و می توانند در شرکت راشن شروع به کار بکنند و همچنین آنها باید فاقد هر گونه سوء سابقه (مانند:سرقت و….) باشند تا بتوانیم تا شما عزیزان بتوانید با خیالی آسوده به آنها اعتماد کنید و در نظافت منزل در فرمانیه از آنها استفاده بکنید.

تماس با ما

شما عزیزان می توانید با استفاده از راه های ارتباطی زیر ، جهت نظافت منزل و راه پله در اختیاریه ، پذیرایی مجالس ، قالی شویی ، نظافت اداره جات و… با ما در ارتباط باشید.

راشن پیشتاز | نظافت منزل، نظافت راه پله، نظافت منزل تهران، شرکت خدمات نظافتی

آخرین مقالات

نظافت منزل دارای مزایای بسیار زیادی است که شاید برخی از افراد از آن زیاد اطلاعاتی نداشته باشند و به طور قطع ندانند که نظافت منزل اصولا چه کاربردی دارد. در ادامه مقاله شرکت نظافت منزل راشن کیمیا گستر در مورد این موضوع به شما توضیحاتی می دهد. پس با ما همراه باشید.

هوای مطبوع

نظافت منزل با از بین بردن میکروب ها و آلودگی ها موجب افزایش هوای مطبوع خانه و سالم تر شدن فضای خانه خواهد شد و شما با این کار هوای پاک و بهتری را در خانه تنفس خواهید کرد و از نعمت هوای پاک و خوب در خانه بهره مند می شوید.

راشن کیمیا گستر، شرکت خدمات نظافتی در تهران از بهترین لوازم برای تهویه هوای خانه استفاده می کند و به بهترین شکل هوای منزل شما را به صورت کامل تهویه می کنند.

بیشتر بخوانید: نظافت منزل

شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر آمادگی خود را برای نظافت انواع منزل ، راه پله ها ، دفاتر ، شرکت ها ، و… خدمت شما عزیزان اعلام می کند. شرکت خدمات نظافتی دارای بهترین و مجرب ترین پرسنل خانم و آقا است و شما می توانید با شرکت خدمات نظافتی راشن برای نظافت با کیفیت و ارزان قیمت منزل خود تماس حاصل کنید. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید : شرکت خدمات نظافتی