5/5 - (1 امتیاز)

نظافت منزل و راه پله در صادقیه با مجرب ترین کارکنان

شرکت راشن کیمیا گستر برای تمامی شهروندان عزیز منطقه صادقیه ، طرحی به نام نظافت منزل و راه پله در صادقیه در نظر گرفته است ، که در ادامه می توایند جزئیات نظافت منزل و راه پله در صادقیه مطالعه کنید. در ادامه خدمت شما عزیزان توضیح خواهیم داد ، که نظافت منزل و راه پله در صادقیه توسط راشن کیمیا گستر چه مزایایی دارد ، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

نظافت منزل و راه پله در صادقیه

نظافت منزل و راه پله در صادقیه

صادقیه یکی از محله های غرب تهران است ، که قبل از انقلاب ایران در سال 57 با نام آریا شهر مشهور بوده است. در حال حاضر این محله شامل منطقه هایی مانند : صادقیه ، صادقیه شمالی ، ارمکان و بلوار فردوس است. بخشی از صادقیه در منطقه 2 شهرداری تهران و بخش های دیگر آن نیز در منطقه 5 شهرداری جای گرفته است.

شرکت راشن کیمیا گستر ، با سابقه کاری بیش از 10 سال در زمینه نظافت منزل و راه پله ، آمادگی خود را جهت نظافت منزل شما عزیزان با استفاده از بهترین و با تجربه ترین نظافت چیان خود خدمت شما عزیزان اعلام می کند. در ادامه می توانید برخی از مهم ترین ویژگی های نظافت منزل و راه پله در صادقیه را مطالعه کنید ، پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

بیشتر بخوانید : نظافت منزل ، اسکالپ سر

نظافت منزل و راه پله در صادقیه شامل چه خدماتی است ؟

در ادامه می توانید لیستی از المان هایی که در نظافت منزل و راه پله در صادقیه ، برای شما عزیزان انجام می شود را مطالعه کنید ، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

نظافت کامل سطوح 

تمامی سطوح خانه شما از جمله : دستگیره های در ، دستگیره های راه پله ، دکمه های آسانسور ، و خیلی از موارد دیگر ، به طور کامل ابتدا با استفاده از مواد لازم شست و شو داده می شود ، و در انتهای کار به علت شرایط نا مناسب کرونایی این روز ها ، کارکنان ما تمامی سطوح خانه شما را با استفاده از مواد ضد عفونی کننده ، به طور کامل ضد عفونی می کنند و خانه شما را از وجود هر گونه ویروس در سطوح پاک سازی می کند.

بیشتر بخوانید : نظافت منزل و راه پله در ملاصدرا

نظافت راهو و محوطه ی ساختمان شما

راهروی ساختمان نیز بخش دیگر نظافت راه پله ها و مشاعات است. حتما به این نکته توجه داشته باشید که نظافت راهرو و محوطه شمال نظافت استاندارد این محیط ها است.برای مثال انتقال وسایل موجود در راه پله ها یا تمیز کردن مواد شیمیایی احتمالی که در پارکینگ وجود دارد جزو سرویس اولیه به شمار نمی رود.بهتر است قبل از آغاز به کار با نظافتچی درباره مسائلی که فکر می کنید ممکن است جزو این موارد صحبت کنید.در صورت نیاز قبل از اعزام نظافتچی می توانید این موارد را با مسئولان شرکت نظافت منزل و راه پله در صادقیه ، هماهنگ کنید و به توافق برسید. همچنین در صورتی که فکر می کنید انجام سرویسی نیاز به استفاده از مواد شوینده خاص دارد ، بهتر است این مورد را هم با شرکت خدماتی در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید: هوشمند سازی ساختمان

نظافت منزل و راه پله در صادقیه

نظافت نرده ها

 در نظافت منزل و راه پله در صادقیه برای تمیز کردن نرده ها نیز می توانید از نظافتچی خود بخواهید که این قسمت را فراموش نکند و آن را حتما با مواد تمیز کننده پاک و ضد عفونی کند.این قسمت نیز در معرض لمس و دست خوردن افراد ساکن در آپارتمان قرار دارد و اهمیت ضد عفونی کردن بخصوص در شرایط فعلی ویروس کرونا بیشتر و بیشتر شده است.

پاکسازی کامل تمامی دستگاه های خانه

مسلما برخی از دستگاه های خانه ، به صورت دوره ای {هفته ای ، دو هفته 1 بار ، ماهانه و…} نیاز به نظافت و گردگیری دارند. شرکت راشن کیمیا گستر در نظافت منزل و راه پله در صادقیه برای شما عزیزان ، امر پاکسازی را به طور کامل انجام می دهند و همچنین در صورت نیاز روی سطوح دستگاه های خانه شما را بدون هیچ گونه آسیبی به آن ضد عفونی می کنند.

بیشتر بخوانید : نظافت منزل و راه پله در ونک

شست و شوی فرش و قالی ها 

شرکت راشن کیمیا گستر ، در نظافت منزل و راه پله در صادقیه ، برای شما عزیزان شست و شوی قالی و فرش ها را نیز انجام می دهد و شما می توانید با استفاده از راه های ارتباطی ذکر شده در انتهای این مقاله جهت شست و شوی انواع قالی ها و فرش های خود توسط نظافت چیان ما که بسیار با تجربه هستند و دارای حداق 2 سال سابقه کاری درخشان هستند ، شست و شو دهید.

نظافت منزل و راه پله در صادقیه

سوالات متداول

شرکت نظافت منزل و راه پله در صادقیه ، می تواند در کمترین زمان ممکن ، متخصص ترین افراد را برای نظافت خانه شما پیدا کنند و هم چنین با کمک این شرکت راشن شما عزیزان می توانید برنامه ریزی ماهانه و هفتگی خود را برای نظافت خانه داشته باشید و کیفیت نظافت و شستشوی مطلوب و مناسبی را تجربه کنید و از داشتن یک خانه تمیز و منظم نهایت لذت را ببرید.

تهیه لوازم و مواد مورد نیاز برای نظافت منزل و راه پله در صادقیه بر عهده خود مشتریان عزیز خواهد بود. البته در بسیاری از موارد می توانید این مسئولیت را به نظافتچی بسپارد و بعدا هزینه لوازم را به صورت جداگانه به خود نظافتچی پرداخت کنید.این کار باعث می شود نظافتچی لیست کاملی از مواد و وسایل مورد نیاز در اختیار داشته باشد و سرویس شما زود تر به پایان برسد.

در بسیاری از موارد که سرویس نظافت راه پله ها و مشاعات یک سرویس منظم و دوره ای است و شرکت خدماتی از یک نظافتچی ثابت برای هر منزل کمک می گیرد،تهیه مواد و لوازم توسط نظافتچی با هماهنگی و هزینه مشتری انجام می شود.توصیه می کنیم در صورتی که اولین بار می خواهید از خدمات یک شرکت استفاده کنید ، درباره این مسئله حتما صحبت کنید.

متخصصان نظافتی که برای نظافت منزل و راه پله در صادقیه ، وارد ساختمان مشتریان می شوند از نظر سلامت های اخلاقی و روانی ، آزمون هایی را داده اند و پس از گذراندن آزمون ها با موفقیت آنها از نظر درستکار بودن و منظم بودن نیز تایید خواهند شد و می توانند در شرکت راشن شروع به کار بکنند و همچنین آنها باید فاقد هر گونه سوء سابقه (مانند:سرقت و….) باشند تا بتوانیم تا شما عزیزان بتوانید با خیالی آسوده به آنها اعتماد کنید و در نظافت منزل در فرمانیه از آنها استفاده بکنید.

تماس با ما

شما عزیزان می توانید با استفاده از راه های ارتباطی زیر با ما جهت نظافت منزل و راه پله در صادقیه و همینطور سایر مناطق تهران مانند : الهیه ، زعفرانیه ، پونک ، ونک ، ملاصدرا و… تماس حاصل کنید.

راشن پیشتاز | نظافت منزل، نظافت راه پله، نظافت منزل تهران، شرکت خدمات نظافتی

آخرین مقالات

نظافت منزل دارای مزایای بسیار زیادی است که شاید برخی از افراد از آن زیاد اطلاعاتی نداشته باشند و به طور قطع ندانند که نظافت منزل اصولا چه کاربردی دارد. در ادامه مقاله شرکت نظافت منزل راشن کیمیا گستر در مورد این موضوع به شما توضیحاتی می دهد. پس با ما همراه باشید.

هوای مطبوع

نظافت منزل با از بین بردن میکروب ها و آلودگی ها موجب افزایش هوای مطبوع خانه و سالم تر شدن فضای خانه خواهد شد و شما با این کار هوای پاک و بهتری را در خانه تنفس خواهید کرد و از نعمت هوای پاک و خوب در خانه بهره مند می شوید.

راشن کیمیا گستر، شرکت خدمات نظافتی در تهران از بهترین لوازم برای تهویه هوای خانه استفاده می کند و به بهترین شکل هوای منزل شما را به صورت کامل تهویه می کنند.

بیشتر بخوانید: نظافت منزل

شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر آمادگی خود را برای نظافت انواع منزل ، راه پله ها ، دفاتر ، شرکت ها ، و… خدمت شما عزیزان اعلام می کند. شرکت خدمات نظافتی دارای بهترین و مجرب ترین پرسنل خانم و آقا است و شما می توانید با شرکت خدمات نظافتی راشن برای نظافت با کیفیت و ارزان قیمت منزل خود تماس حاصل کنید. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید : شرکت خدمات نظافتی