امتیاز

نظافت منزل در تهران

شرکت راشن کیمیا گستر آمادگی خود را در جهت نظافت منزل در تهران و سایر نقاط این استان اعلام می کند.شما دوستان گرامی می توانید با شرکت راشن کیمیا گستر به راحتی هر چه بیشتر نظافت منزل خود در تهران را انجام دهید و شرکت راشن کیمیا گستر با بهترین پرسنل و کارکنان خود این کار را برای شما در تهران انجام می دهند.

بیشتر بخوانید: شرکت خدمات نظافتی

بیشتر بخوانید : نظافت منزل

شرکت راشن کیمیا گستر چه مواردی را در نظافت منزل در تهران پوشش می دهد؟

شرکت راشن کیمیا گستر در نظافت منزل در تهران هر گونه نظافت هایی شامل : نظافت های هفتگی،ماهانه،سالانه و… که باید برای هر خانه انجام شود را پوشش می دهد.اگر در مورد این نظافت های دوره ای اطلاعات کافی ندارید می توانید مقاله نکات مهم نظافت منزل را مطالعه کنید،شرکت راشن کیمیا گستر در آن مقاله به صورت کامل در مورد آن نظافت ها توضیح داده است.

نظافت منزل آپارتمانی

شرکت نظافت راه پله در تهران ، چه خدماتی را برای نظافت ارائه می دهد؟

نظافت راه پله ها :

نظافت راه پله ها می تواند شامل شست و شوی پله ها ، دیوارها، و کف زمین ساختمان باشد.تمیزی یک خانه و ساختمان از شست و شو و نظافت راه پله ها شروع می شود و بعد از آن به نظافت داخل منزل می رسد.پس لازم است که به نظافت نرده ها،کف راه پله و دیوار ها توجه کنیم و اهمیت آنها را همواره در نظر داشته باشیم.

نظافت پارکینگ و حیاط منازل و ساختمان های اداری:

نظافت پارکینگ ها و همچنین حیاط  ساختمان ها نیز یکی دیگر از بخش های نظافت مشاعات است.رد لاستیک های به جا مانده روی سرامیک و موزاییک و حیاط پارکینگ ناخوشایند است و می بایست هر چه سریع تر نسبت به تمیز کردن آن اقدام کرد و این مورد نیز از اهمیت بسیار بالایی برخودار است.

نظافت کابین آسانسور:

کابین آسانسور و دکمه هایش خصوصا در دوران شیوع بیماری های همه گیر (مانند:کرونا و …) اهمیت چند برابری پیدا می کند.این قسمت در معرض لمس تمامی ساکنین آپارتمان و ادارات است و نظافت آن یکی از مهمترین نکات بهداشتی خصوصا در این بحره زمانی مهم است و به شدت اهمیت زیادی دارد.شرکت نظافت راه پله در تهران

نظافت راهو و محوطه:

راهروی ساختمان نیز بخش دیگر نظافت راه پله ها و مشاعات است.حتما به این نکته توجه داشته باشید که نظافت راهرو و محوطه شمال نظافت استاندارد این محیط ها است.برای مثال انتقال وسایل موجود در راه پله ها یا تمیز کردن مواد شیمیایی احتمالی که در پارکینگ وجود دارد جزو سرویس اولیه به شمار نمی رود.بهتر است قبل از آغاز به کار با نظافتچی درباره مسائلی که فکر می کنید ممکن است جزو این موارد صحبت کنید.در صورت نیاز قبل از اعزام نظافتچی می توانید این موارد را با مسئولان شرکت نظافت راه پله در تهران ،  هماهنگ کنید و به توافق برسید.همچنین در صورتی که فکر می کنید انجام سرویسی نیاز به استفاده از مواد شوینده خاص دارد،بهتر است این مورد را هم با شرکت خدماتی در میان بگذارید.

تمیز کردن نرده ها:

همانطور که در موارد بالا وبسایت شرکت نظافت راه پله در تهران گفته شد برای تمیز کردن نرده ها نیز می توانید از نظافتچی خود بخواهید که این قسمت را فراموش نکند و آن را حتما با مواد تمیز کننده پاک و ضد عفونی کند.این قسمت نیز در معرض لمس و دست خوردن افراد ساکن در آپارتمان قرار دارد و اهمیت ضد عفونی کردن بخصوص در شرایط فعلی ویروس کرونا بیشتر و بیشتر شده است.

بیشتر بخوانید : شرکت نظافت راه پله در تهران

نظافت منزل در تهران چگونه انجام می شود؟

شرکت راشن کیمیا گستر برای شما دوستان گرامی نظافت منزل در تهران را با استفاده از به روز ترین روش های دنیا،نظافت منزل در تهران انجام می دهد و شما می توانید در ادامه مقاله می توانید نحوه ایجاد سفارش و درخواست متخصصین و کارشناسان شرکت راشن برای پاکسازی منزل شما را مطالعه کنید.

چه قدر برای نظافت منزل در تهران زمان لازم است؟

زمان اتمام نظافت منزل شما بستگی به نوع خانه ی شما دارد.شما می توانید در ادامه در مورد این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نظافت خانه های ویلایی در تهران

این نوع خانه ها به علت وجود موارد زیاد نظافت زمان بیشتری برای نظافت کامل آن نیاز است.این موارد شامل : پنجره ها،پرده ها،آشپزخانه ها،اتاق پذیرایی و راه پله ها،درب های ورودی،اتاق خواب،پارکینگ،حیاط و برخی موارد دیگر است که هر کدام از این موارد یک روش نظافت مجزا دارد به همین دلیل ممکن است مقداری بیشتر نسبت به سایر نوع خانه ها نظافت این نوع خانه ها طول می کشد و همچنین نسبت به سایر خانه ها متراژ بیشتری دارد.

بیشتر بخوانید: شرکت خدمات نظافتی

نظافت منزل آپارتمانی در تهران

این نوع از خانه ها به دلیل اینکه متراژ پایین تری نسبت به منزل های ویلایی دارند زمان کمتری برای نظافت نیاز دارند و موارد کمتری هم نسبت به خانه های ویلایی دارند.

اما این به این معنا نیست که نظافت این نوع منازل راحت تر است.این نوع منازل به علت ظرافت خاص خودشان نیاز به یک برنامه مجزا برای نظافت دارند و نیاز به دقت بیشتری برای نظافت است.شرکت راشن کیمیا گستر به علت داشتن پرسنل و کارکنان باهوش و کاربلد این نوع نظافت ها را به راحتی انجام می دهند و شما می توانید نظافت هر قسمتی از خانه را به نظافت چیان شرکت راشن کیمیا گستر بسپارید.

نحوه سفارش

نحوه ثبت سفارش نیروی خدماتی از راشن برای نظافت منزل در تهران

روی این لینک کلیک کنید تا به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید و درخواست نیروی خدماتی خودتان را ثبت کنید.

  1. سپس روی محل نظافتی که نیاز دارید کلیک کنید تا وارد صفحه اختصصاصی و مربوطه شود.
  2. در قدم بعدی لازم است که اطلاعات اولیه خودتان را از قبیل نام و نام خانوادگی را در فیلد مربوطه بنویسید.
  3. در مرحله بعد نیاز است که شما یک شماره تماس برای ما بگذارید تا در صورت نیاز پرسنل ما با شما تماس حاصل کنند.
  4. در قدم بعدی نیاز است که تاریخ و ساعتی که مایل هستید پرسنل ما جهت نظافت و شستشوی منزل شما شروع به انجام کار بشوند را وارد کنید.
  5. و در قدم آخر نیاز است که شما آدرس محل سکونت و یا آدرس اداره خودتان را به صورت دقیق و واضح وارد کنید و درنهایت روی گزینه ارسال کلیک کنید تا اطلاعاتی که وارد کردید برای ما ارسال شود.
  6. بیشتر بخوانید: حفاظ استیل
نظافت منزل

عوامل موثر روی هزینه های نظافت منزل چیست؟

متراژ ساختمان

اولین عاملی که روی هزینه نظافت خانه شما تاثیر می گذارد متراژ ساختمان شما است، هر چقدر که ساختمان شما بزرگ تر باشد و از متراژ بیشتری برخوردار باشد مسلما هزینه بیشتری باید بابت نظافت منزل خود پرداخت کنید. شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر برای اینکه هزینه شما کمتر شود دستمزد منصفانه تری نسبت به سایر شرکت ها دریافت می کند.

وسایل نظافت خانه

مسلما شما برای نظافت خانه خود به وسایل مخصوصی نیاز دارید که این امر بسیار زمان بر و سخت است، اما شما با مراجعه به شرکت خدمات نظافتی راشن گستر میتوانید این کار زمان بر را به متخصصان شرکت راشن که از تمامی فیلتر های : تخصص، تعهد به کار، عدم اعتیاد، سو سابقه و … عبور کرده اند بسپارید.

نظافتچی خانم باشد یا آقا

اگر به دنبال یک نیروی نظافتچی برای انجام کارهای دقیق و ظریف مانند : گردگیری لوازم منزل، تمیز کردن هود آشپزخانه، اتو کردن لباس ها و تمیز کردن لکه های روی مبل هستید، انتخاب نیروی خانم برای شما مناسب تر است.

اما اگر به دنبال نظافت جاهایی مانند : راهرو ها، پارکینگ ها، شست و شوی فرش ها، و… می توانید از نظافتچیان آقا استفاده کنید چرا که آقایان این امور را بهتر انجام می دهند. تعرفه نظافت بانوان در شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر بیشتر از هزینه آقایان است و دستمزد آنها مقدار کمی فرق می کند.شرکت نظافت راه پله در تهران

مدت زمان کار نظافتچی 

یکی از عوامل دیگری که روی هزینه های نظافت منزل شما تاثیر می گذارد مدت زمانی است که نظافت چی صرف انجام نظافت شما می کند. اگر شما نظافت خود را برای مثال به صورت ماهیانه و یا هفتگی انجام دهید با این کار ساعت کاری نظافتچیان را کاهش داده و در نتیجه هزینه کمتری پرداخت می کنید. شما با شرکت خدمات نظافتی راشن می توانید نید.ظافت ساختمان های خود را به صورت دوره ای انجام دهید.

بیشتر بخوانید : تعرفه های شرکت خدمات نظافتی

کیفیت مواد مورد نیاز برای نظافت منزل در تهران چگونه است:

خرید لوازم و مواد مورد نیاز توسط نظافتچی علاوه بر صرفه جویی در وقت شما،ریسک خرید مواد آسیب زا و همچنین کم کیفیت را کم میکند چرا که شرکت راشن بهترین مواد با درجه یک برای نظافت راه پله ها در اندیشه و شهریار و سایر مناطق تهران را فراهم می کند.

نظافتچی های مجرب به خوبی می دانند برای تمیز کردن هر سطحی باید از چه مواد و وسایلی استفاده کنند که بیشترین مزیت ممکن را در عین کمترین ضرر را برای سطوح داشته باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر لوازم خانگی

کاهش هزینه های نظافت منزل در تهران :

می توان گفت یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از خدمات راشن کاهش هزینه های نظافت و شستشو به کمک متخصصین نظافت است که یکی دیگر از مزیت های استفاده از این شرکت است.کارگر های نظافتی ساختمان  می توانند موجب صرفه جویی در مواد شوینده،میزان  مصرف آب و زمان شستشو شوند.هزینه های پرداخت در شرکت خدماتی نظافتی راشن شفاف است و نیاز به پرداخت هزینه های اضافی و غیر متعارف نیست.

شما عزیزان می توانید با استفاده از شرکت راشن تمامی خدمت مربوط به نظافت منزل،نظافت اداره ها،خدمات دهی در مجالس،و همچنین تمامی خدمات فنی خود را انجام دهید و شرکت راشن این اطمینان را به شما می دهد که بهترین کارکنان و پرسنل خود را برای خدمت رسانی به شما عزیزان ارائه دهد.

سوالات متداول

متخصصین شرکت راشن کیمیا گستر برای خدمات خود چه قدر زمان نیاز دارند؟

تمامی متخصصین و کارشناسان بهترین شرکت نظافت راه پله در تهران ، یعنی راشن کیمیا گستر در سریع ترین زمان ممکن کار خود را انجام می دهند و در سریع ترین زمان پروژه شما را به اتمام می رسانند. تمامی کارشناسان و متخصصان شرکت راشن از اهمیت زمان شما عزیزان مطلع هستند و به همین جهت به آنها آموزش داده شده که چگونه در سریع ترین تایم ممکن کار شما را انجام دهند.

تهیه لوازم و مواد مورد نیاز نظافت به عهده چه کسی است؟

تهیه لوازم و مواد مورد نیاز برای نظافت مشاعات بر عهده مشتری خواهد بود. البته در بسیاری از موارد می توانید این مسئولیت را به نظافتچی بسپارد و بعدا هزینه لوازم را به صورت جداگانه به خود نظافتچی پرداخت کنید.این کار باعث می شود نظافتچی لیست کاملی از مواد و وسایل مورد نیاز در اختیار داشته باشد و سرویس شما زود تر به پایان برسد.

در بسیاری از موارد که سرویس نظافت راه پله ها و مشاعات یک سرویس منظم و دوره ای است و شرکت خدماتی از یک نظافتچی ثابت برای هر منزل کمک می گیرد،تهیه مواد و لوازم توسط نظافتچی با هماهنگی و هزینه مشتری انجام می شود.توصیه می کنیم در صورتی که اولین بار می خواهید از خدمات شرکت نظافت راه پله در تهران حتما استفاده کنید، درباره این مسئله حتما صحبت کنید.

سطح کیفیت کارکنان شرکت راشن کیمیا گستر چگونه است؟

متخصصان نظافتی که وارد ساختمان مشتریان می شوند از نظر سلامت های اخلاقی و روانی،آزمون هایی را داده اند و پس از گذراندن آزمون ها با موفقیت آنها از نظر درستکار بودن و منظم بودن نیز تایید خواهند شد و می توانند در شرکت راشن شروع به کار بکنند و همچنین آنها باید فاقد هر گونه سوء سابقه (مانند:سرقت و….) باشند تا بتوانیم تا شما عزیزان بتوانید با خیالی آسوده به آنها اعتماد کنید و در نظافت خانه تان از آنها استفاده بکنید. از همین جهت است که در بهترین شرکت خدمات نظافتی در کرج تمامی مشتریان تا به حال رضایت کامل داشته اند.

بیشتر بخوانید : شرکت خدمات نظافتی در کرج

تماس با راشن پیشتاز برای نظافت منزل در تهران

جهت ارتباط با ما برای سفارش نظافت منزل در تهران و مناطق حومه می توانید با اطلاعات زیر با ما در تماس باشید:

تلفن:

۰۹۲۱۲۸۷۰۰۱۹

ایمیل: info@rashen-kimiya-gostar.ir