شرکت خدمات نظافتی، نظافت منزل با کیفیت عالی توسط شرکت خدمات نظافتی

شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر آمادگی خود را برای نظافت انواع منزل ، راه پله ها ، دفاتر ، شرکت ها ، و… خدمت شما عزیزان اعلام می کند. شرکت خدمات نظافتی دارای بهترین و مجرب ترین پرسنل خانم و آقا است و شما می توانید با شرکت خدمات نظافتی راشن برای نظافت با کیفیت و ارزان قیمت منزل خود تماس حاصل کنید. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: نظافت منزل

نظافت منزل توسط شرکت خدمات نظافتی

شرکت خدمات نظافتی چه نوع نظافت هایی را پوشش می دهد؟

راشن کیمیا گستر، شرکت خدمات نظافتی در تهران به صورت کاملا حرفه ای و ارزان قیمت نظافت منزل، نظافت راه پله ها و … را برای شما عزیزان انجام می دهد و تمامی این موارد را به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی با مجرب ترین پرسنل خود و همچنین با نازل ترین قیمت برای شما عزیزان انجام می دهد.

نظافت منزل توسط شرکت خدمات نظافتی

شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر، نظافت منزل شما را به صورت کاملا حرفه ای و با قیمتی مناسبت انجام می دهد تا تمامی افراد و اقشار جامعه بتوانند به راحتی این کار بسیار مهم را به شرکت راشن کیمیا گستر بسپارند. شرکت راشن کیمیا گستر انوع منزل های آپارتمانی، ویلایی، و… را نظافت می کند و این به اختیار شما است که نظافتچی خانم درخواست کنید یا آقا.

شما عزیزان می توانید جهت تماس برای نظافت انواع منازل، راه پله ها، نظافت منزل و … با شرکت خدمات نظافتی راشن با شماره ۰۹۲۱۲۸۷۰۰۱۹ در تماس باشید 

شما جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله اهمیت نظافت منزل را مطالعه کنید.

 

پذیرایی از مجالس و مهمانداری توسط شرکت خدمات نظافتی

جشن ها و مراسم را می توان خیلی با شکوه تر برگزار کرد، اگر پیش از مراسم به فکر نحوه خدمات پذیرایی مجالس باشید. ما با اعزام بهترین و خوش سلیقه ترین نیروی خدماتی مجالس، مهماندار آقا و مهماندار خانم جهت پذیرایی به شما عزیزان کمک خواهیم کرد.

اگر در مهمانی هایی که برگزار می کنید، کارهای پذیرایی را نیز خودتان به عهده بگیرید، زمانی را برای صحبت و همراهی مهمان ها نخواهید داشت.
 
اما هیچ جای نگرانی نیست اگر برای مجالس خود نیازمند نیروی پذیرایی یا کارگر برای پذیرایی هستید، با شرکت راشن کیمیا گستر، شرکت خدمات نظافتی تماس بگیرید تا کارگر خانم جهت پذیرایی یا آقا را به منزل شما بفرستیم. شرکت خدماتی خدمت از ما با اعزام نیروی خدماتی با تجربه، خوش سلیقه و توانمند، شما را در برگزاری هرچه باشکوه تر مجالس یاری می کند.
تمامی کارکنان شرکت راشن کیمیا گستر از فیلتر هایی همچون اخلاق، تخصص، تعهد، و برخی موارد دیگر عبور کرده اند و ما به شما این اطمینان را می دهیم که هیچ مشکلی از جانب کارکنان، هنگام خدمت رسانی به شما پیش نمی آید و اصلا با مشکلاتی مانند : کم تجربه بودن کارکنان، ناشی بودن آنها و برخی موارد دیگر مواجه نخواهید شد چرا که تمامی آنها بهترین آموزش ها را از ما دیده اند.
 
شما عزیزان می توانید جهت تماس برای نظافت انواع منازل، راه پله ها، نظافت منزل و … با شرکت خدمات نظافتی راشن با شماره ۰۹۲۱۲۸۷۰۰۱۹ در تماس باشید.

شرکت خدمات نظافتی: خدمات ساختمانی

شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر تمامی خدمات ساختمانی مانند : بازسازی ساختمان، محوطه سازی و دکوراسیون را برای شما عزیزان انجام می دهد.

انجام این کار ها با روش های کاملا مدرن و متناسب با استاندار های روز دنیا انجام می شود و متخصصان شرکت راشن کیمیا گستر از فیلتر هایی همچون : اخلاق، تعهد، تخصص، نداشتن سوء سابقه و… عبور کرده اند و برای شما بهترین خدمات را ارائه میدهند. شرکت خدمات نظافتی راشن علاوه بر نظافت خدمات ساختمانی نیز دارد و شما می توانید از آنها استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین شرکت خدمات نظافتی در کرج

شرکت خدمات نظافتی.

شرکت نظافت منزل

خیلی از افراد برای نظافت منزل خود ، به دنبال بهترین شرکت خدمات نظافتی ، چه در تهران و یا سایر مناطق هستند. در این مقاله ما به شما عزیزان برخی از مهم ترین ویژگی هایی که هر شرکت خدمات نظافتی باید آنها را داشته باشد را توضیح خواهیم داد.

یک شرکت خدمات نظافتی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

داشتن پرسنل کامل و مجرب

یک شرکت خدمات نظافتی خوب ، باید همواره پرسنل تمام و کمالی داشته باشد و کارکنان آن ، آماده اعزام به مناطق باشند و شرکت باید ، دارای پرسنل خانم و آقا باشد تا در صورت نیاز از کارکنان خانم استفاده شود و یا بالعکس. همچنین تعداد پرسنل نیز باید بالا باشد تا بتوانند به سرعت نظافت منزل ها و یا ادارات و یا هر محلی که متراژ بسیار بالایی دارد را با سرعت بالا انجام دهند و با هیچ گونه کمبود زمانی مواجه نشوند.

داشتن تجهیزات کامل و بدون هیچ گونه نقص و کمبودی 

یکی دیگر از المان هایی که هر شرکت خدمات نظافتی ، باید داشته باشد ، ابزار کار است. هر شرکت خدمات نظافتی ، باید دارای تجهیزات کامل باشد و تمامی لوازم مورد نیاز را برای نظافت منزل و یا ادارات را داشته باشد. در ادامه می توانید برخی از مهم ترین وسایل و ابزار هایی که هر شرکت خدمات نظافتی باید ، برای نظافت آنها را همراه خود داشته باشد را توضیح داده ایم. پس با ما همراه باشید.

 • جاروبرقی کاملا حرفه ای به همراه اتصالات چوب سخت
 • سطح و یا ظرف برای حمل وسایل
 • گردگیر شرکت خدمات نظافتی
 • دستمال های توالت و یا دستمال های بهداشتی برای نظافت
 • پارچه های میکروفیبر {پارچه های جداگانه و کدگذاری شده برای آشپزخانه و حمام}
 • دستکش های لاستیکی محافظ
 • تمیز کردن برس (استفاده از برس های یکبار مصرف توالت)
 • کیف لباسشویی (این مورد بیشتر برای پارچه های قدیمی استفاده می شود)
 • دستمال مرطوب ضد عفونی کننده
 • بطری اسپری برای شرکت خدمات نظافتی
 • کیسه های زباله
 • به همراه برخی از وسایل دیگر

جلب رضایت مشتریان در شرکت خدمات نظافتی

یک شرکت خدمات نظافتی کاملا حرفه ای و خوب ، همیشه سعی می کند که مشتریان خود را راضی کند و به آنها خدمات عالی ارائه دهد. شما برای اینکه بتوانید این مورد را در هر شرکت بررسی کنید ، می توانید به سابقه کاری آن شرکت و همچنین ، نظرات و انتقاداتی که مشتریان از آن شرکت خدمات نظافتی دارند را مطالعه کنید تا بتوانید نظافت منزل خود را به یک شرکت خوب و عالی بدهید. همچنین یک شرکت خدمات نظافتی ، باید احترام خاص و ویژه ای برای مشتریان خود قائل باشد ، و شرکت راشن کیمیا گستر این مورد را همیشه خدمت پرسنل خود ، قبل از هر چیزی ارجعیت داده است و آموزش هایی را در مورد نحوه برخورد به مشتریان به آنها داده است.

کیفیت کاری بالا شرکت خدمات نظافتی

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی هایی که هر شرکت خدمات نظافتی ، باید آنها را داشته باشد ، کیفیت کاری بالای آن است. خیلی مهم است که شرکتی که نظافت منزل و یا اداره شما را انجام می دهد ، از به روز ترین و مدرن ترین روش های روز دنیا برای نظافت منزل شما استفاده کند ، مخصوصا در امروزه که با شیوع اپیدمی کرونا ، بسیار مهم است که آن شرکت خدمات نظافتی ، دارای تمامی وسیله های لازم برای انجام اموری مانند : ضد عفونی کردن سطوح ، پاکسازی کامل فضا با استفاده از مواد ضد عفونی کننده و… را داشته باشد.

داشتن کارکنان با تجربه و حرفه ای توسط شرکت خدمات نظافتی

هر شرکت خدمات نظافتی ، باید دارای کارکنانی کاملا حرفه ای و با تجربه باشند ، تا بتوانند به خوبی (از لحاظ کیفیت کاری) نظافت منزل و یا اداره شما را انجام دهند. همچنین فاکتور سرعت کار نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و تمامی پرسنلی که برای نظافت منزل شما اعزام می شوند ، کار های نظافتی را با سرعت بالا انجام دهند. همینطور اخلاق و مشتری مداری نیز یکی دیگر از فاکتور هایی است که هر پرسنلی باید آن را رعایت کند. شرکت راشن کیمیا گستر این مورد را همیشه خدمت پرسنل خود ، قبل از هر چیزی ارجعیت داده است و آموزش هایی را در مورد نحوه برخورد به مشتریان به آنها داده است.

استفاده از مواد اولیه با کیفیت و حرفه ای شرکت خدمات نظافت راشن پیشتاز

هر شرکت خدمات نظافت ، از مواد های اولیه لازم برای نظافت منزل و یا ادرات استفاده می کنند. بسیار مهم است که شرکت خدمات نظافتی که از آن استفاده می کنید ، دارای بهترین مواد اولیه از نظر کیفیت و مرغوب بودن باشد و شرکت راشن کیمیا گستر خوشبختانه در این زمینه موفق عمل کرده و از تمامی مواد شامل : شوینده ها ، مواد ضد عفونی کننده ، دستگاه های لازم برای نظافت ، کاملا با کیفیت استفاده می کند و شما عزیزان می توانید به راحتی و با خیالی آسوده نظافت منزل خود را به ما بسپارید.

ضمانت پس از انجام کار 

یکی دیگر از فاکتور هایی که یک شرکت خدمات نظافتی را ، به یک شرکت تاپ و بی نظیر تبدیل می کند ، خدمات پس از انجام کار آن است. هر شرکت نظافت منزل خوبی ، باید این ضمانت را به مشتریان خود بدهد که به بهترین شکل ممکن نظافت را بدون هیچ گونه کم کاری و یا کم و کاستی انجام می دهد.

شرکت راشن کیمیا گستر در نظافت منزل خود ، با استفاده از پرسنل کاملا مجرب و حرفه ای خود نظافت منزل شما را به نحوی انجام می دهند که نیازی به دوباره کاری یا سایر کار های پس ترک آنها نباشد. اما در صورتی که به صورت اتفاقی و یا در صورت سهل انگاری پرسنل ، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کرده ، تا آنها امر نظافت منزل شما را به صورت کامل تر انجام داده و کم کاری اتفاق افتاده را جبران کند. همچنین شرکت راشن کیمیا گستر برای نظافت دوباره از شما هیچ هزینه ای دریافت نخواهد کرد و این مورد هم یکی از مزایای بسیار مهم در مورد کار با با شرکت راشن کیمیا گستر هست.

بهترین شرکت خدمات نظافتی برای نظافت منزل شما

مسلما برای خیلی از افراد این مسئله به وجود آمده است که بخواند نظافت منزل خود را ، به بهترین شرکت نظافت منزل بسپارند اما ندانند که المان های خوب و ویژگی های بهترین شرکت نظافت منزل چیست؟ با ما همراه باشید.

بهترین شرکت خدمات نظافتی برای نظافت منزل کدام است؟

توجه داشته باشید ، که ما نمی توانیم به راحتی نام هر شرکتی را ببریم و به عنوان بهترین شرکت خدمات نظافتی آن را اعلام کنیم. بلکه این خود شما هستید که باید یک سری فاکتور ها ، که در ادامه مقاله به طور مفصل به آنها می پردازیم ، بررسی کنید و بهترین شرکت نظافت منزل را پیدا کنید. همچنین یک شرکت نظافت منزل خوب ، باید از جدید ترین روش های دنیا و مدرن ترین روش ها برای نظافت منزل شما عزیزان استفاده کند.

داشتن مواد اولیه درجه 1 و مرغوب

بهترین شرکت نظافت منزل باید از مواد های اولیه لازم برای نظافت منزل و یا ادارات استفاده می کنند. بسیار مهم است که شرکت خدمات نظافتی که از آن استفاده می کنید ، دارای بهترین مواد اولیه از نظر کیفیت و مرغوب بودن باشد و شرکت راشن کیمیا گستر خوشبختانه در این زمینه موفق عمل کرده و از تمامی مواد شامل : شوینده ها ، مواد ضد عفونی کننده ، دستگاه های لازم برای نظافت ، کاملا با کیفیت استفاده می کند و شما عزیزان می توانید به راحتی و با خیالی آسوده نظافت منزل خود را به ما بسپارید.

داشتن پرسنل کاملا حرفه ای و مجرب برای بهترین شرکت نظافت منزل

بهترین شرکت نظافت منزل ، باید دارای کارکنانی کاملا حرفه ای و با تجربه باشند ، تا بتوانند با سرعت بالا و به خوبی نظافت منزل و یا اداره شما را انجام دهند. همچنین فاکتور سرعت کار نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و تمامی پرسنلی که برای نظافت منزل شما اعزام می شوند ، کار های نظافتی را با سرعت بالا انجام دهند. همینطور اخلاق و مشتری مداری نیز یکی دیگر از فاکتور هایی است که هر پرسنلی باید آن را رعایت کند. شرکت راشن کیمیا گستر این مورد را همیشه خدمت پرسنل خود ، قبل از هر چیزی ارجعیت داده است و آموزش هایی را در مورد نحوه برخورد به مشتریان به آنها داده است.

مزایای نظافت منزل چیست؟ اصلا چرا باید نظافت منزل را جدی بگیریم؟

ما تا به اینجا برخی از مهم ترین دلایل استفاده از شرکت خدمات نظافت منزل را توضیح دادیم ، حال می خواهیم به برخی از مهم ترین دلایلی که باید منزل خود را نظافت کنید ، بپردازیم.

کم کردن هزینه های جانبی خانه

شما برای اینکه بتوانید عمر لوازم خانگی خود را بالا تر ببرید نیاز به مراقبت خوب از آنها دارید و شما با نظافت صحیح و اصولی انوع فرش ها،مبلمان،پرده ها،اثاثیه منزل و … عمر آنها را چندین برابر کنید و در نتیجه هزینه های خانه را کاهش خواهید داد همچنین شما به ندرت به تعمیر کار نیاز پیدا خواهید کرد.

داشتن آرامش بیشتر

زمانی که کل خانه به صورت نظافت شده باشد و کاملا تمیز باشد افراد از بودن در آن خانه لذت بیشتری می برند و آرامش بیشتری خواهند برد. اما زمانی که همه چیز در خانه پخش شده باشد و خانه نظافت نشود و تمامی آلودگی و کثیفی ها روی هم تلنبار شوند مسلما هیچ شخصی از بودن در آن خانه لذتی نمی برد.

جریان پیدا کردن هوای بهتر در خانه

شما با نظافت خانه خود توسط شرکت خدمات نظافت منزل می توانید ، با از بین بردن میکروب ها و آلودگی ها موجب افزایش هوای مطبوع خانه و سالم تر شدن فضای خانه خواهد شد و شما با این کار هوای پاک و بهتری را در خانه تنفس خواهید کرد و از نعمت هوای پاک و خوب در خانه بهره مند می شوید.

سوالات متداول :

کیفیت مواد مورد نیاز برای نظافت منزل شرکت خدمات نظافتی چگونه است

خرید لوازم و مواد مورد نیاز توسط نظافتچی علاوه بر صرفه جویی در وقت شما، ریسک خرید مواد آسیب زا و همچنین کم کیفیت را کم میکند چرا که شرکت راشن بهترین مواد با درجه یک برای نظافت راه پله ها، نظافت انواع منازل و… را استفاده می کند و این یکی از اصلی ترین مزیت های شرکت خدمات نظافتی راشن است.

نظافتچی های مجرب به خوبی می دانند برای تمیز کردن هر سطحی باید از چه مواد و وسایلی استفاده کنند که بیشترین مزیت ممکن را در عین کمترین ضرر را برای سطوح داشته باشد.

شما عزیزان می توانید جهت تماس برای نظافت انواع منازل، راه پله ها، نظافت منزل در تهران و… با شماره ۰۹۲۱۲۸۷۰۰۱۹ در تماس باشید.

تهیه لوازم و مواد مورد نیاز نظافت به عهده چه کسی است؟ آیا این کار را شرکت خدمات نظافتی انجام می دهد؟

تهیه لوازم و مواد مورد نیاز برای نظافت مشاعات بر عهده مشتری خواهد بود. البته در بسیاری از موارد می توانید این مسئولیت را به نظافتچی بسپارد و بعدا هزینه لوازم را به صورت جداگانه به خود نظافتچی پرداخت کنید. این کار باعث می شود نظافتچی لیست کاملی از مواد و وسایل مورد نیاز در اختیار داشته باشد و سرویس شما زود تر به پایان برسد.

در بسیاری از موارد که سرویس نظافت راه پله ها و مشاعات یک سرویس منظم و دوره ای است و شرکت خدماتی از یک نظافتچی ثابت برای هر منزل کمک می گیرد،تهیه مواد و لوازم توسط نظافتچی با هماهنگی و هزینه مشتری انجام می شود.توصیه می کنیم در صورتی که اولین بار می خواهید از شرکت خدمات نظافتی ما استفاده کنید، درباره این مسئله حتما صحبت کنید.

بیشتر بخوانید: شرکت خدمات نظافتی در سراسر تهران

متخصصین شرکت خدمات نظافتی راشن برای خدمات خود چه قدر زمان نیاز دارند؟

تمامی متخصصین و کارشناسان بهترین شرکت خدمات نظافتی، یعنی راشن کیمیا گستر در سریع ترین زمان ممکن کار خود را انجام می دهند و در سریع ترین زمان پروژه شما را به اتمام می رسانند. تمامی کارشناسان و متخصصان شرکت راشن از اهمیت زمان شما عزیزان مطلع هستند و به همین جهت به آنها آموزش داده شده که چگونه در سریع ترین تایم ممکن کار شما را انجام دهند.

کیفیت محصولات و خدمات شرکت خدمات نظافتی چگونه است؟

شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر به علت داشتن ارتباط مستقیم با تولید کنندگان انواع محصولات برای انجام اموری مانند : نظافت ، خدمات ساختمانی ، خدمات 5 ستاره و… همواره بهترین مواد را با کیفیت کاملا بالا برای پروژه های شما عزیزان تهیه می کند. البته شما فقط محدود به ما نیستید و می توانید خودتان نیز آن مواد اولیه را تهیه و در اختیار کارکنان ما قرار دهید

چرا باید نظافت منزل خود را به شرکت خدمات نظافتی بسپاریم؟

شرکت های خدماتی نظافتی مانند راشن می توانند در کمترین زمان ممکن، متخصص ترین افراد را برای نظافت خانه شما پیدا کنند و هم چنین با کمک این شرکت راشن شما عزیزان می توانید برنامه ریزی ماهانه و هفتگی خود را برای نظافت خانه داشته باشید و کیفیت نظافت و شستشوی مطلوب و مناسبی را تجربه کنید و از داشتن یک خانه تمیز و منظم نهایت لذت را ببرید.

تهیه لوازم و مواد مورد نیاز نظافت به عهده چه کسی است؟

تهیه لوازم و مواد مورد نیاز شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر برای نظافت منزل، بر عهده مشتری خواهد بود. البته در بسیاری از موارد می توانید این مسئولیت را به نظافتچی بسپارد و بعدا هزینه لوازم را به صورت جداگانه به خود نظافتچی پرداخت کنید.این کار باعث می شود نظافتچی لیست کاملی از مواد و وسایل مورد نیاز در اختیار داشته باشد و سرویس شما زود تر به پایان برسد.

در بسیاری از موارد که سرویس نظافت راه پله ها و مشاعات یک سرویس منظم و دوره ای است و شرکت خدماتی از یک نظافتچی ثابت برای هر منزل کمک می گیرد،تهیه مواد و لوازم توسط نظافتچی با هماهنگی و هزینه مشتری انجام می شود.توصیه می کنیم در صورتی که اولین بار می خواهید از خدمات یک شرکت استفاده کنید،درباره این مسئله حتما صحبت کنید.

شما عزیزان می توانید جهت تماس برای نظافت انواع منازل، راه پله ها، نظافت منزل در تهران و… با شماره ۰۹۲۱۲۸۷۰۰۱۹ در تماس باشید 

کیفیت مواد شرکت خدمات نظافتی راشن

نظافت منزل چه فوایدی برای ما دارد؟

افزایش آرامش

زمانی که کل خانه به صورت نظافت شده باشد و کاملا تمیز باشد افراد از بودن در آن خانه لذت بیشتری می برند و آرامش بیشتری خواهند برد. اما زمانی که همه چیز در خانه پخش شده باشد و خانه نظافت نشود و تمامی آلودگی و کثیفی ها روی هم تلنبار شوند، قطعا هیچ شخصی از بودن در آن خانه راضی نخواهد بود و به سرعت آن خانه را ترک خواهد کرد.

فروش و راحت تر خانه

قطعا زمانی که یک خریدار برای اینکه خانه شما را بخرد تمامی جوانب خانه را در نظر می گیرد و یکی از مواردی که هنگام خرید خانه به آن توجه می کند تمیز بودن و بهداشتی بودن خانه است. زمانی که شما بهداشت نظافت منزل خود را رعایت کنید مشتریان خانه شما سریع تر و راحت تر راضی به خرید خانه شما می شوند.

راشن کیمیا گستر، شرکت خدمات نظافت برای اینکه خانه شما بصورت کاملا حرفه ای و تمیز شود نظافت آن را کاملا حرفه ای انجام می دهد و متخصصان شرکت راشن هیچ گونه آسیبی به لوازم خانگی شما نمی زنند و هیچ خبری از سهل انگاری آنان نخواهد بود تا شما بتوانید به راحتی و بدون دغدغه ای نظافت منزل خود را به شرکت خدمات نظافتی راشن بسپارید.

کاهش هزینه های جانبی برای خانه

یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر کاهش هزینه های نظافت و شستشو به کمک متخصصین نظافت است که یکی دیگر از مزیت های استفاده از این شرکت است.کارگر های نظافتی ساختمان  می توانند موجب صرفه جویی در مواد شوینده،میزان  مصرف آب و زمان شستشو شوند.هزینه های پرداخت در شرکت خدماتی نظافتی راشن شفاف است و نیاز به پرداخت هزینه های اضافی و غیر متعارف نیست.

شما عزیزان می توانید با استفاده از شرکت راشن تمامی خدمت مربوط به نظافت منزل،نظافت اداره ها،خدمات دهی در مجالس،و همچنین تمامی خدمات فنی خود را انجام دهید و شرکت راشن این اطمینان را به شما می دهد که بهترین کارکنان و پرسنل خود را برای خدمت رسانی به شما عزیزان ارائه دهد.

هوای مطبوع

نظافت منزل با از بین بردن میکروب ها و آلودگی ها موجب افزایش هوای مطبوع خانه و سالم تر شدن فضای خانه خواهد شد و شما با این کار هوای پاک و بهتری را در خانه تنفس خواهید کرد و از نعمت هوای پاک و خوب در خانه بهره مند می شوید.

راشن کیمیا گستر، شرکت خدمات نظافتی از بهترین لوازم برای تهویه هوای خانه استفاده می کند و به بهترین شکل هوای منزل شما را به صورت کامل تهویه می کنند. همان طور که در قبل تر خدمت شما عزیزان توضیح داده شد ، شما عزیزان می توانید مواد مورد نیاز برای طراحی سایت را خودتان نیز تامین کنید.

بهره بردن از فضای پاک در خانه

مسلما زمانی که شما عزیزان منزل خود را به صورت دوره ای و منظم انجام دهید، فضای خانه خود را پاک تر نگه خواهید داشت و ما اینجا هستیم ، تا انجام این کار را بر عهده بگیریم تا شما در فاکتور های بسیار بسیار مهمی مانند : زمان خود و برخی موارد دیگر صرفه جویی کنید.

شما عزیزان می توانید جهت تماس برای نظافت انواع منازل، راه پله ها، نظافت منزل در تهران و … با شرکت خدمات نظافتی راشن با شماره ۰۹۲۱۲۸۷۰۰۱۹ در تماس باشید 

نظافت منزل توسط شرکت خدمات نظافتی

شرکت خدمات نظافتی راشن چند نوع نظافت های دوره ای داریم؟

شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر در ادامه این مقاله برای شما عزیزان برخی از انواع نظافت های دوره ای که مهم هستند و حتما در خانه باید انجام شوند را توضیح می دهد تا بتوانید آن نظافت ها را انجام دهید و از مزیت های داشتن یک منزل کاملا تمیز و زیبا لذت ببرید و آرامش بیشتری داشته باشید.

نظافت های هفتگی توسط شرکت خدمات نظافتی راشن

این نوع از نظافت منزل شامل مواردی هستند که از ضرورت آن چنان بالایی برخوردار نیستند و می توانند به صورت هفتگی انجام شوند.

 • شست و شوی حوله
 • شست و شوی لباس ها (در صورت وجود لباس های کثیف )
 • گرد گیری تمام منزل
 • تمیز کردن آیینه ها و حا مسواکی
 • تمیز کردن داخل مایکروفر (اگر بیشتر از 2 بار دز یک هفته استفاده می کنید)
 • جاروبرقی زدن تمام فرش و موکت ها
 • شست و شوی سرویس بهداشتی با مواد ضد عفونی کننده

برخی از نظافت ها به صورت ماهانه هستند و آنها نیز از ضرورت آن چنان بالایی برخوردار نیستند که می توانید در ادامه مقاله “شرکت خدمات نظافتی” مطالعه کنید.

 • شست و شو و تمیز کردن تمامی پنچره ها و چهارچوب ها
 • نظافت کامل خانه با جارو برقی به طوری که تمامی نقاط دور از دید تمیز شوند (زیر مبل ها ، کابینت و …)
 • تمیز کردن درب ها و در صورت نیاز داخل کابینت ها (کابینت هایی که ظروف پر مصرف در آن قرار دارند)
 • تمیز کردن کامل و دقیق و کامل ماشین های ظرف شویی،جاروبرقی و لباسشویی

نظافت های 3 الی 6 ماهه با شرکت های خدمات نظافتی

این نوع از نظافت ها نیز زیاد ضرورتی ندارند و در دوره ی بلند مدت تری می توانند انجام شوند که شما عزیزان می توانید آنها را در ادامه مقاله “شرکت خدمات نظافتی”مطالعه کنید.

 • شست و شوی روبالشتی ها ، پتو و ملحفه هایی که مداوم از آنها استفاده کنید
 • تمیز کردن داخل فر اجاق گاز
 • تمیز کردن و مرتب نمودن انباری
 • تمیز کردن کامل داخل یخچال و فریزر

نظافت هایی که باید به صورت سالیانه انجام شوند

این نوع از نظافت ها نیز اهمیت خیلی بالایی ندارند اما نباید فراموش بشوند و باید در هر سال توسط افراد خانه انجام شود

 • تمیز کردن شومینه (منظور قسمت بیرونی شومینه نیست)
 • تمیز کاری عمیق تمام وسایل منزل اعم از فرش و مبل و …
 • تمیز کردن تمامی چراغ ها و لوستر ها

تماس با شرکت خدمات نظافتی راشن

تماس با شرکت خدمات نظافتی

جهت اطلاعات بیشتر و تماس با ما برای سفارش نظافت منزل در تهران و کرج و حومه می توانید با اطلاعات زیر با شرکت خدمات نظافتی راشن در تماس باشید:

تلفن راشن:

۰۹۲۱۲۸۷۰۰۱۹

ایمیل: info@rashen-kimiya-gostar.ir

بهترین شرکت خدمات نظافتی

نظافت منزل

شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر، نظافت منزل شما را به صورت کاملا حرفه ای و با قیمتی مناسبت انجام می دهد تا تمامی افراد و اقشار جامعه بتوانند به راحتی این کار بسیار مهم را به شرکت راشن کیمیا گستر بسپارند.

خدمات فنی

همان طور که از اسم این نوع خدمات ما مشخص است، خدمات فنی، یه سری کارهای فنی رو به شما ارائه می دهند. به طور مثال فرض کنین که شما تو خونه هستین و یک دفعه شیر اصلی گاز نشت میکند. شما گاز رو میبندین اما یه نفر باید به شما کمک کند. بنابر این ما برای همین خدمات فنی رو به شما ارائه میدیم. این خدمات بسیار مهم هستن.

به همین دلیل اگر بخواهیدخودتان یک شخص متخصص را  پیدا کنید، باید هزینه زیادی هم بپردازید. اما ما در شرکت راشن کیمیا گستر، بهترین شرکت خدمات نظافتی، این کار را برای شما با هزینه بسیار کمتری انجام میدهیم.

پذیرایی از مجالس و مهمانداری

جشن ها و مراسم را می توان خیلی با شکوه تر برگزار کرد، اگر پیش از مراسم به فکر نحوه خدمات پذیرایی مجالس باشید. ما با اعزام بهترین و خوش سلیقه ترین نیروی خدماتی مجالس، مهماندار آقا و مهماندار خانم جهت پذیرایی به شما عزیزان کمک خواهیم کرد.

اگر در مهمانی هایی که برگزار می کنید، کارهای پذیرایی را نیز خودتان به عهده بگیرید، زمانی را برای صحبت و همراهی مهمان ها نخواهید داشت.

اما هیچ جای نگرانی نیست اگر برای مجالس خود نیازمند نیروی پذیرایی یا کارگر برای پذیرایی هستید، با شرکت راشن کیمیا گستر، شرکت خدمات نظافتی تماس بگیرید تا کارگر خانم جهت پذیرایی یا آقا را به منزل شما بفرستیم. شرکت خدماتی خدمت از ما با اعزام نیروی خدماتی با تجربه، خوش سلیقه و توانمند، شما را در برگزاری هرچه باشکوه تر مجالس یاری می کند.

بیشتر بخوانید: بهترین شرکت خدمات نظافتی

خدمات ساختمانی

تعرفه های شرکت خدمات نظافتی

شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر آمادگی خود را برای ارائه تمامی خدمات نظافتی مانند : نظافت منزل، نظافت راه پله، نظافت دفتر ها و شرکت ها و… خدمت شما عزیزان اعلام می کند. شرکت خدمات نظافتی راشن با بیش از 5 سال سابقه با مجرب ترین و متخصص ترین افراد خود نظافت منزل شما را انجام می دهند.

افزایش آرامش

اصلی ترین دلیل اهیمت نظافت منزل افزایش آرامش در خانه است. زمانی که کل خانه به صورت نظافت شده باشد و کاملا تمیز باشد افراد از بودن در آن خانه لذت بیشتری می برند و آرامش بیشتری خواهند برد.

اما زمانی که همه چیز در خانه پخش شده باشد و خانه نظافت نشود و تمامی آلودگی و کثیفی ها روی هم تلنبار شوند مسلما هیچ شخصی از بودن در آن خانه لذتی نمی برد. شرکت خدمات نظافتی راشن این اطمینان را به شما می دهد که منزل شما راه به نحوی نظافت کند که پس از مشاهده آن حس آرامش خوبی به شما بدهد.

کاهش هزینه های خانه

از اصلی ترین عوامل اهمیت نظافت منزل می توان به کاهش هزینه های خانه شاره کرد. شما برای اینکه بتوانید عمر لوازم خانگی خود را بالا تر ببرید نیاز به مراقبت خوب از آنها دارید و شما با نظافت صحیح و اصولی انوع فرش ها، مبلمان، پرده ها، اثاثیه منزل و … عمر آنها را چند برابر کنید و در نتیجه هزینه های خانه را کاهش خواهید داد.

شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر برای اینکه هزینه های خود را کاهش دهید لوازم خانگی شما را به بهترین شکل گردگیری می کند و با این کار عمر لوازم خانگی شما را بیشتر می کند.

هوای مطبوع

یکی از بهترین مزیت های نظافت منزل هوای مطبوع آن است که اهمیت نظافت منزل را چند برابر می کند، مسلما نظافت منزل و از بین بردن میکروب ها و آلودگی ها موجب افزایش هوای مطبوع خانه و سالم تر شدن فضای خانه خواهد شد و شما با این کار هوای پاک و بهتری را در خانه تنفس خواهید کرد. شرکت خدمات نظافتی راشن از بهترین مواد جهت تهویه هوای خانه ی شما عزیزان استفاده می کند تا عطر خانه بسیار خوش بو شود.

بیشتر بخوانید: تعرفه های شرکت خدمات نظافتی

شرکت خدمات نظافتی در تهران

راشن کیمیا گستر، شرکت خدمات نظافتی در تهران آمادگی خود را برای ارائه تمامی خدمات نظافتی مانند : نظافت منزل، نظافت راه پله، نظافت دفتر ها و شرکت ها و… خدمت شما عزیزان اعلام می کند.

راشن کیمیا گستر، شرکت خدمات نظافت در تهران با بیش از 5 سال سابقه با مجرب ترین و متخصص ترین افراد خود نظافت منزل شما را انجام می دهند.

شرکت خدمات نظافتی در تهران چه نظافت هایی را انجام می دهد؟

شرکت خدمات نظافتی به صورت کاملا حرفه ای و ارزان قیمت نظافت منزل، نظافت راه پله ها و … را برای شما عزیزان انجام می دهد و شما می توانید لیستی از خدمات شرکت راشن کیمیا گستر را در ادامه مقاله مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: شرکت خدمات نظافتی در تهران

نظافت منزل توسط شرکت خدمات نظافتی

منزل مهم ترین مکان زندگی افراد است و نظافت آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و شما باید به صورت دوره ای منزل خود را تمیز کنید چرا که این کار تاثیر مستقیمی بر سلامت روح و روان شما دارد.

راشن کیمیا گستر، بهترین شرکت خدمات نظافتی وظیفه نظافت منزل شما عزیزان را بر عهده می گیرد و این کار را به صورت کاملا حرفه ای اما با قیمتی ارزان و مقرون به صرفه انجام می دهد.

شرکت راشن کیمیا گستر برای نظافت منزل شما از بهترین و متخصص ترین کارکنان خود که تمامی آنها از فیلتر هایی همچون : تخصص، تعهد، اخلاق، عدم اعتیاد، سوء پیشینه و… عبور کرده اند و شما می توانید با خیالی راحت نظافت منزل خود را به آنها بسپارید و شرکت راشن کیمیا گستر این اطمینان را به شما می دهد که تمامی آنها رضایت شما را جلب خواهند کرد.

نظافت اداره ها ، شرکت خدمات نظافتی

راشن کیمیا گستر، بهترین شرکت خدمات نظافتی علاوه بر نظافت منزل، نظافت اداره ها را نیز انجام می دهد و برای این کار از متخصصین زبده خود کمک می گیرد.

نحوه سفارش در سایت راشن

چرا باید نظافت منزل خود را به شرکت خدمات نظافتی راشن بسپاریم؟

شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر، بهترین شرکت خدمات نظافتی به صورت کاملا حرفه ای نظافت شما را با کاهش هزینه ها انجام می دهد، یعنی شما با انجام نظافت منزل خود توسط شرکت راشن تا حدود زیادی هزینه کمتری بابت نظافت منزل پرداخت می کنید.

می توان گفت یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از خدمات راشن کاهش هزینه های نظافت و شستشو به کمک متخصصین نظافت است که یکی دیگر از مزیت های استفاده از این شرکت خدمات نظافتی است. کارگر های نظافتی ساختمان  می توانند موجب صرفه جویی در مواد شوینده، میزان  مصرف آب و زمان شستشو شوند.

هزینه های پرداخت در شرکت خدماتی نظافتی راشن شفاف است و نیاز به پرداخت هزینه های اضافی و غیر متعارف نیست.

شما عزیزان می توانید با استفاده از شرکت خدمات نظافتی راشن تمامی خدمت مربوط به نظافت منزل، نظافت اداره ها، خدمات دهی در مجالس، و همچنین تمامی خدمات فنی خود را انجام دهید و شرکت راشن این اطمینان را به شما می دهد که بهترین کارکنان و پرسنل خود را برای خدمت رسانی به شما عزیزان ارائه دهد.

شرکت خدمات نظافتی در کرج

شرکت راشن کیمیا گستر چه مواردی را در نظافت منزل در تهران پوشش می دهد؟

شرکت راشن کیمیا گستر در نظافت منزل هر گونه نظافت هایی شامل : نظافت های هفتگی،ماهانه،سالانه و… که باید برای هر خانه انجام شود را پوشش می دهد. اگر در مورد این نظافت های دوره ای اطلاعات کافی ندارید می توانید مقاله نکات مهم نظافت منزل را مطالعه کنید.

ساخت و ساز

خدمات ساختمانی

شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر آماده ارائه تمامی خدمات ساختمانی شامل : بازسازی ساختمان، محوطه سازی و دکوراسیون را برای شما عزیزان است. انجام این کار ها با روش های کاملا مدرن و استاندارد انجام می شود و متخصصان شرکت راشن کیمیا گستر از فیلتر هایی همچون : تخصص، تعهد، اخلاق، عدم اعتیاد و سوء سابقه و… عبور کرده اند و برای شما بهترین خدمات را ارائه میدهند.

بیشتر بخوانید: شرکت خدمات نظافتی در کرج

پذیرایی از مجالس

نحوه ثبت سفارش برای شرکت خدمات نظافتی در کرج

برای ثبت سفارش برای انواع نظافت های منزل از شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر ، می توانید با استفاده از اقدامات زیر درخواست نیروی خود را بدهید. شما عزیزان قبل از هر چیزی باید وارد صفحه سفارش در وبسایت ما شوید.

 1. سپس روی محل نظافتی که نیاز دارید کلیک کنید تا وارد صفحه اختصصاصی و مربوطه شود.
 2. در قدم بعدی لازم است که اطلاعات اولیه خودتان را از قبیل نام و نام خانوادگی را در فیلد مربوطه بنویسید.
 3. در مرحله بعد نیاز است که شما یک شماره تماس برای ما بگذارید تا در صورت نیاز پرسنل ما با شما تماس حاصل کنند.
 4. در قدم بعدی نیاز است که تاریخ و ساعتی که مایل هستید پرسنل ما جهت نظافت و شستشوی منزل شما شروع به انجام کار بشوند را وارد کنید.
 5. و در قدم آخر نیاز است که شما آدرس محل سکونت و یا آدرس اداره خودتان را به صورت دقیق و واضح وارد کنید و درنهایت روی گزینه ارسال کلیک کنید تا اطلاعاتی که وارد کردید برای ما ارسال شود.
 6. سطح کیفیت کارکنان شرکت راشن کیمیا گستر چگونه است؟

متخصصان نظافتی که وارد ساختمان مشتریان می شوند از نظر سلامت های اخلاقی و روانی، آزمون هایی را داده اند و پس از گذراندن آزمون ها با موفقیت آنها از نظر درستکار بودن و منظم بودن نیز تایید خواهند شد و می توانند در شرکت راشن شروع به کار بکنند و همچنین آنها باید فاقد هر گونه سوء سابقه (مانند: سرقت و….) باشند تا بتوانیم تا شما عزیزان بتوانید با خیالی آسوده به آنها اعتماد کنید و در نظافت خانه تان از آنها استفاده بکنید. از همین جهت است که در بهترین شرکت خدمات نظافتی در کرج تمامی مشتریان تا به حال رضایت کامل داشته اند.

هر شرکت خدمات نظافتی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

داشتن پرسنل کامل و مجرب

یک شرکت نظافت منزل خوب ، باید همواره پرسنل تمام و کمالی داشته باشد و کارکنان آن ، آماده اعزام به مناطق باشند و شرکت باید ، دارای پرسنل خانم و آقا باشد تا در صورت نیاز از کارکنان خانم استفاده شود و یا بالعکس. همچنین تعداد پرسنل نیز باید بالا باشد تا بتوانند به سرعت نظافت منزل ها و یا ادارات و یا هر محلی که متراژ بسیار بالایی دارد را با سرعت بالا انجام دهند و با هیچ گونه کمبود زمانی مواجه نشوند.

داشتن تجهیزات کامل و بدون هیچ گونه نقص و کمبودی 

یکی دیگر از المان هایی که هر شرکت نظافت منزل ، باید داشته باشد ، ابزار کار است. هر شرکت خدمات نظافتی ، باید دارای تجهیزات کامل باشد و تمامی لوازم مورد نیاز را برای نظافت منزل و یا ادارات را داشته باشد. در ادامه می توانید برخی از مهم ترین وسایل و ابزار هایی که هر شرکت خدمات نظافتی باید ، برای نظافت آنها را همراه خود داشته باشد را توضیح داده ایم. پس با ما همراه باشید.

 • جاروبرقی کاملا حرفه ای به همراه اتصالات چوب سخت
 • سطح و یا ظرف برای حمل وسایل
 • گردگیر
 • دستمال های توالت و یا دستمال های بهداشتی برای نظافت
 • پارچه های میکروفیبر {پارچه های جداگانه و کدگذاری شده برای آشپزخانه و حمام}
 • دستکش های لاستیکی محافظ
 • تمیز کردن برس (استفاده از برس های یکبار مصرف توالت)
 • کیف لباسشویی (این مورد بیشتر برای پارچه های قدیمی استفاده می شود)
 • دستمال مرطوب ضد عفونی کننده
 • بطری اسپری
 • کیسه های زباله
 • به همراه برخی از وسایل دیگر

جلب رضایت مشتریان

یک شرکت نظافت منزل کاملا حرفه ای و خوب ، همیشه سعی می کند که مشتریان خود را راضی کند و به آنها خدمات عالی ارائه دهد. شما برای اینکه بتوانید این مورد را در هر شرکت بررسی کنید ، می توانید به سابقه کاری آن شرکت و همچنین ، نظرات و انتقاداتی که مشتریان از آن شرکت خدمات نظافتی دارند را مطالعه کنید تا بتوانید نظافت منزل خود را به یک شرکت خوب و عالی بدهید. همچنین یک شرکت خدمات نظافتی ، باید احترام خاص و ویژه ای برای مشتریان خود قائل باشد ، و شرکت راشن کیمیا گستر این مورد را همیشه خدمت پرسنل خود ، قبل از هر چیزی ارجعیت داده است و آموزش هایی را در مورد نحوه برخورد به مشتریان به آنها داده است.

کیفیت کاری بالا

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی هایی که هر شرکت نظافت منزل ، باید آنها را داشته باشد ، کیفیت کاری بالای آن است. خیلی مهم است که شرکتی که نظافت منزل و یا اداره شما را انجام می دهد ، از به روز ترین و مدرن ترین روش های روز دنیا برای نظافت منزل شما استفاده کند ، مخصوصا در امروزه که با شیوع اپیدمی کرونا ، بسیار مهم است که آن شرکت خدمات نظافتی ، دارای تمامی وسیله های لازم برای انجام اموری مانند : ضد عفونی کردن سطوح ، پاکسازی کامل فضا با استفاده از مواد ضد عفونی کننده و… را داشته باشد.

داشتن کارکنان با تجربه و حرفه ای

هر شرکت نظافت منزلی ، باید دارای کارکنانی کاملا حرفه ای و با تجربه باشند ، تا بتوانند به خوبی (از لحاظ کیفیت کاری) نظافت منزل و یا اداره شما را انجام دهند. همچنین فاکتور سرعت کار نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و تمامی پرسنلی که برای نظافت منزل شما اعزام می شوند ، کار های نظافتی را با سرعت بالا انجام دهند. همینطور اخلاق و مشتری مداری نیز یکی دیگر از فاکتور هایی است که هر پرسنلی باید آن را رعایت کند. شرکت راشن کیمیا گستر این مورد را همیشه خدمت پرسنل خود ، قبل از هر چیزی ارجعیت داده است و آموزش هایی را در مورد نحوه برخورد به مشتریان به آنها داده است.

استفاده از مواد اولیه با کیفیت و حرفه ای 

هر شرکت نظافت منزل ، از مواد های اولیه لازم برای نظافت منزل و یا ادرات استفاده می کنند. بسیار مهم است که شرکت خدمات نظافتی که از آن استفاده می کنید ، دارای بهترین مواد اولیه از نظر کیفیت و مرغوب بودن باشد و شرکت راشن کیمیا گستر خوشبختانه در این زمینه موفق عمل کرده و از تمامی مواد شامل : شوینده ها ، مواد ضد عفونی کننده ، دستگاه های لازم برای نظافت ، کاملا با کیفیت استفاده می کند و شما عزیزان می توانید به راحتی و با خیالی آسوده نظافت منزل خود را به ما بسپارید.

ضمانت پس از انجام کار

یکی دیگر از فاکتور هایی که یک شرکت نظافت منزل را ، به یک شرکت تاپ و بی نظیر تبدیل می کند ، خدمات پس از انجام کار آن است. هر شرکت نظافت منزل خوبی ، باید این ضمانت را به مشتریان خود بدهد که به بهترین شکل ممکن نظافت را بدون هیچ گونه کم کاری و یا کم و کاستی انجام می دهد.

شرکت راشن کیمیا گستر در نظافت منزل خود ، با استفاده از پرسنل کاملا مجرب و حرفه ای خود نظافت منزل شما را به نحوی انجام می دهند که نیازی به دوباره کاری یا سایر کار های پس ترک آنها نباشد. اما در صورتی که به صورت اتفاقی و یا در صورت سهل انگاری پرسنل ، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کرده ، تا آنها امر نظافت منزل شما را به صورت کامل تر انجام داده و کم کاری اتفاق افتاده را جبران کند. همچنین شرکت راشن کیمیا گستر برای نظافت دوباره از شما هیچ هزینه ای دریافت نخواهد کرد و این مورد هم یکی از مزایای بسیار مهم در مورد کار با با شرکت راشن کیمیا گستر هست.

بیشتر بخوانید : شرکت نظافت منزل

نظافت منزل توسط شرکت خدمات نظافتی

نظافت منزل دارای مزایای بسیار زیادی است که شاید برخی از افراد از آن زیاد اطلاعاتی نداشته باشند و به طور قطع ندانند که نظافت منزل اصولا چه کاربردی دارد. در ادامه مقاله شرکت نظافت منزل راشن کیمیا گستر در مورد این موضوع به شما توضیحاتی می دهد. پس با ما همراه باشید.

کاهش هزینه های خانه

شما برای اینکه بتوانید عمر لوازم خانگی خود را بالا تر ببرید نیاز به مراقبت خوب از آنها دارید و شما با نظافت صحیح و اصولی انوع فرش ها،مبلمان،پرده ها،اثاثیه منزل و … عمر آنها را چندین برابر کنید و در نتیجه هزینه های خانه را کاهش خواهید داد همچنین شما با نظافت اصولی منزل خود اصلا به تعمیر کار نیاز پیدا نخواهید کرد.

شما برای کاهش هزینه های ناشی از نظافت منزل خود می توانید با بهترین شرکت خدمات نظافتی در تهران یعنی راشن کیمیا گستر تماس بگیرید و در اسرع وقت نظافت خود را انجام دهید.

هوای مطبوع

نظافت منزل با از بین بردن میکروب ها و آلودگی ها موجب افزایش هوای مطبوع خانه و سالم تر شدن فضای خانه خواهد شد و شما با این کار هوای پاک و بهتری را در خانه تنفس خواهید کرد و از نعمت هوای پاک و خوب در خانه بهره مند می شوید.

راشن کیمیا گستر، شرکت خدمات نظافتی در تهران از بهترین لوازم برای تهویه هوای خانه استفاده می کند و به بهترین شکل هوای منزل شما را به صورت کامل تهویه می کنند.

فروش سریع و راحت تر خانه، شرکت خدمات نظافتی در تهران

قطعا زمانی که یک خریدار برای اینکه خانه شما را بخرد تمامی جوانب خانه را در نظر می گیرد و یکی از مواردی که هنگام خرید خانه به آن توجه می کند تمیز بودن و بهداشتی بودن خانه است. زمانی که شما بهداشت نظافت منزل خود را رعایت کنید مشتریان خانه شما سریع تر و راحت تر راضی به خرید خانه شما می شوند.

راشن، شرکت خدمات نظافت در تهران برای اینکه خانه شما بصورت کاملا حرفه ای و تمیز شود نظافت آن را کاملا حرفه ای انجام می دهد و متخصصان شرکت راشن هیچ گونه آسیبی به لوازم خانگی شما نمی زنند و هیچ خبری از سهل انگاری آنان نخواهد بود تا شما بتوانید به راحتی و بدون دغدغه ای نظافت منزل خود را به شرکت راشن بسپارید.

افزایش آرامش، شرکت خدمات نظافتی در تهران

زمانی که کل خانه به صورت نظافت شده باشد و کاملا تمیز باشد افراد از بودن در آن خانه لذت بیشتری می برند و آرامش بیشتری خواهند برد. اما زمانی که همه چیز در خانه پخش شده باشد و خانه نظافت نشود و تمامی آلودگی و کثیفی ها روی هم تلنبار شوند مسلما هیچ شخصی از بودن در آن خانه لذتی نمی برد.

بهره بردن از فضای پاک در خانه

مسلما زمانی که شما عزیزان منزل خود را به صورت دوره ای و منظم انجام دهید ، فضای خانه خود را پاک تر نگه خواهید داشت و ما اینجا هستیم ، تا انجام این کار را بر عهده بگیریم تا شما در فاکتور های بسیار بسیار مهمی مانند : زمان خود و برخی موارد دیگر صرفه جویی کنید.

نظافت های هفتگی

نظافت راه پله توسط شرکت خدمات نظافتی

نظافت راه پله و همچنین پارکینگ و همینطور سایر قسمت های خانه و اداره ها و… بسیار حائز اهمیت است که برخی از افراد ممکن است به آن کم توجهی کنند و یا از کنار آن ساده بگذرند اما ما در شرکت راشن کیمیا گستر بستر نظافت راه پله را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم و شما عزیزان با خیالی آسوده می توانید نظافت خانه و اداره و.. سایر ساختمان ها رو به ما بسپارید.

نظافت منزل در تهران

شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر در نظافت منزل در تهران هر گونه نظافت هایی شامل : نظافت های هفتگی،ماهانه،سالانه و… که باید برای هر خانه انجام شود را پوشش می دهد.اگر در مورد این نظافت های دوره ای اطلاعات کافی ندارید می توانید مقاله نکات مهم نظافت منزل را مطالعه کنید، شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر در آن مقاله به صورت کامل در مورد آن نظافت ها توضیح داده است.

نظافت منزل آپارتمانی

شرکت خدمات نظافتی ، چه خدماتی را برای نظافت ارائه می دهد؟

نظافت راه پله ها توسط شرکت خدمات نظافتی :

نظافت راه پله ها می تواند شامل شست و شوی پله ها ، دیوارها، و کف زمین ساختمان باشد. تمیزی یک خانه و ساختمان از شست و شو و نظافت راه پله ها شروع می شود و بعد از آن به نظافت داخل منزل می رسد. پس لازم است که به نظافت نرده ها،کف راه پله و دیوار ها توجه کنیم و اهمیت آنها را همواره در نظر داشته باشیم.

نظافت پارکینگ و حیاط منازل و ساختمان های اداری:

نظافت پارکینگ ها و همچنین حیاط  ساختمان ها توسط شرکت خدمات نظافتی نیز یکی دیگر از بخش های نظافت مشاعات است. رد لاستیک های به جا مانده روی سرامیک و موزاییک و حیاط پارکینگ ناخوشایند است و می بایست هر چه سریع تر نسبت به تمیز کردن آن اقدام کرد و این مورد نیز از اهمیت بسیار بالایی برخودار است.

نظافت کابین آسانسور:

کابین آسانسور و دکمه هایش خصوصا در دوران شیوع بیماری های همه گیر (مانند: کرونا و …) اهمیت چند برابری پیدا می کند. این قسمت در معرض لمس تمامی ساکنین آپارتمان و ادارات است و نظافت آن یکی از مهمترین نکات بهداشتی خصوصا در این بحره زمانی مهم است و به شدت اهمیت زیادی دارد.شرکت نظافت راه پله در تهران

نظافت راهو و محوطه:

راهروی ساختمان نیز بخش دیگر نظافت راه پله ها و مشاعات است. حتما به این نکته توجه داشته باشید که نظافت راهرو و محوطه شمال نظافت استاندارد این محیط ها است. برای مثال انتقال وسایل موجود در راه پله ها یا تمیز کردن مواد شیمیایی احتمالی که در پارکینگ وجود دارد جزو سرویس اولیه به شمار نمی رود. بهتر است قبل از آغاز به کار با نظافتچی درباره مسائلی که فکر می کنید ممکن است جزو این موارد صحبت کنید. در صورت نیاز قبل از اعزام نظافتچی می توانید این موارد را با مسئولان شرکت خدمات خدمات نظافتی ،  هماهنگ کنید و به توافق برسید. همچنین در صورتی که فکر می کنید انجام سرویسی نیاز به استفاده از مواد شوینده خاص دارد، بهتر است این مورد را هم با شرکت خدمات نظافتی در میان بگذارید.

تمیز کردن نرده ها:

همانطور که در موارد بالا وبسایت شرکت خدمات نظافتی گفته شد برای تمیز کردن نرده ها نیز می توانید از نظافتچی خود بخواهید که این قسمت را فراموش نکند و آن را حتما با مواد تمیز کننده پاک و ضد عفونی کند. این قسمت نیز در معرض لمس و دست خوردن افراد ساکن در آپارتمان قرار دارد و اهمیت ضد عفونی کردن بخصوص در شرایط فعلی ویروس کرونا بیشتر و بیشتر شده است.

نظافت منزل ارزان توسط شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر چگونه انجام می شود؟

شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر برای شما دوستان گرامی نظافت منزل ارزان را با استفاده از به روز ترین روش های دنیا برای نظافت منزل شما استفاده می کند، و شما می توانید در ادامه مقاله می توانید نحوه ایجاد سفارش و درخواست متخصصین و کارشناسان شرکت خدمات نظافتی راشن برای نظافت منزل شما را مطالعه کنید.

شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر چه نوع خانه هایی را نظافت می کند؟

شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر در نظافت منزل ارزان قیمت خود تمامی انواع خانه ها اعم از : منازل آپارتمانی، خانه های ویلایی، سوییت و … نظافت می کند و شما می توانید برای نظافت منزل خود با کم ترین قیمت به شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر مراجعه کنید.

نظافت منزل توسط شرکت خدمات نظافتی چه مدت طول می کشد ؟

پاسخ به این سوال به یک سری عوامل دارد. اولین مورد نوع منزل شماست، زمان نظافت هر نوع خانه (آپارتمانی، ویلایی، سوییت و…) متفاوت است و هر چقدر متراژ یک خانه بیشتر باشد مسلما زمان بیشتری برای نظافت نیاز خواهد بود. اما شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر به وسیله کارکنان زبده خودش که هنگام استخدام از تمامی آزمون های تخصصی استخدام عبور کرده اند نظافت منزل شما را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد.

چرا باید نظافت منزل را جدی گرفت؟

نظافت مداوم خانه برای سالم و زیبا ماندن خانه بسیار مهم و حیاتی است و شما برای اینکه بتوانید سطح بهداشت و زیبایی منزل را بالا ببرید ، باید تمامی وسایل خانه اعم از : مبلمان، فرش ها، ملحفه ها و … را همیشه تمیز نگه دارید و به زیبا سازی خانه خود کمک کنید.

اهمیت نظافت راه پله و مشاعات

نظافت پله ها یکی از سرویس های حیاطی برای منازل مسکونی و مکان های اداری به شمار می رود.تفاوتی نمی کند شما در یک ساختمان دو طبقه تک واحدی سکونت دارید یا در یک مجتمع و ساختمان صد و چند واحدی اداری مشغول به کار هستید،چرا که به هر حال به نظافت انواع راه پله ها نیاز دارید.

افراد بسیار کمی فرصت و وقت مناسب و کافی دارند که بتوانند خودشان نظافت راه پله ساختمان مسکونی را به صورت دوره ای و منظم انجام دهند.

ممکن است شما چند بار  فرصت کنید مقابل واحدتان را نظافت کنید اما بسیار بعید است که وقت داشته باشید نظافت راه پله و ساختمان اداری و تجاری یا نظافت ساختمان خود را خودتان به صورت اصولی انجام دهید.

شرکت های خدماتی نظافتی مختلف به دلیل همین نیاز مبرم و مداوم،به شرکت های پرکار تبدیل شده اند.نظافت راه پله و پارکینگ یک سرویس بسیار مهم و دائمی به شمار می رود.برای همه ساکنان یک ساختمان مهم است که بتوانند حداقل هفته ای یک بار از سرویس نظافت مشاعات استفاده کنند.

شرکت راشن در نظافت منزل چه مواردی را پوشش می دهد؟

نظافت راه پله ها :

نظافت راه پله ها می تواند شامل شست و شوی پله ها ، دیوارها، و کف زمین ساختمان باشد.تمیزی یک خانه و ساختمان از شست و شو و نظافت راه پله ها شروع می شود و بعد از آن به نظافت داخل منزل می رسد.پس لازم است که به نظافت نرده ها،کف راه پله و دیوار ها توجه کنیم و اهمیت آنها را همواره در نظر داشته باشیم.

نظافت پارکینگ و حیاط منازل و ساختمان های اداری:

نظافت پارکینگ ها و همچنین حیاط  ساختمان ها نیز یکی دیگر از بخش های نظافت مشاعات است.رد لاستیک های به جا مانده روی سرامیک و موزاییک و حیاط پارکینگ ناخوشایند است و می بایست هر چه سریع تر نسبت به تمیز کردن آن اقدام کرد و این مورد نیز از اهمیت بسیار بالایی برخودار است.

نظافت کابین آسانسور:

کابین آسانسور و دکمه هایش خصوصا در دوران شیوع بیماری های همه گیر (مانند:کرونا و …) اهمیت چند برابری پیدا می کند.این قسمت در معرض لمس تمامی ساکنین آپارتمان و ادارات است و نظافت آن یکی از مهمترین نکات بهداشتی خصوصا در این بحره زمانی مهم است و به شدت اهمیت زیادی دارد.شرکت نظافت راه پله در تهران

نظافت راهو و محوطه:

راهروی ساختمان نیز بخش دیگر نظافت راه پله ها و مشاعات است.حتما به این نکته توجه داشته باشید که نظافت راهرو و محوطه شمال نظافت استاندارد این محیط ها است.برای مثال انتقال وسایل موجود در راه پله ها یا تمیز کردن مواد شیمیایی احتمالی که در پارکینگ وجود دارد جزو سرویس اولیه به شمار نمی رود.بهتر است قبل از آغاز به کار با نظافتچی درباره مسائلی که فکر می کنید ممکن است جزو این موارد صحبت کنید.در صورت نیاز قبل از اعزام نظافتچی می توانید این موارد را با مسئولان شرکت نظافت راه پله در تهران ،  هماهنگ کنید و به توافق برسید.همچنین در صورتی که فکر می کنید انجام سرویسی نیاز به استفاده از مواد شوینده خاص دارد،بهتر است این مورد را هم با شرکت خدماتی در میان بگذارید.

تمیز کردن نرده ها:

همانطور که در موارد بالا وبسایت شرکت نظافت راه پله در تهران گفته شد برای تمیز کردن نرده ها نیز می توانید از نظافتچی خود بخواهید که این قسمت را فراموش نکند و آن را حتما با مواد تمیز کننده پاک و ضد عفونی کند.این قسمت نیز در معرض لمس و دست خوردن افراد ساکن در آپارتمان قرار دارد و اهمیت ضد عفونی کردن بخصوص در شرایط فعلی ویروس کرونا بیشتر و بیشتر شده است.

بیشتر بخوانید : شرکت نظافت راه پله در تهران

چرا شرکت راشن کیمیا گستر؟

شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر به وسیله بهترین و متخصص ترین افراد خود تمامی خدمات نظافتی را برای شما عزیزان انجام می دهد و شما می توانید تمامی نظافت های مربوط به انواع آپارتمان ها، خانه های ویلایی، شرکت ها، دفاتر، و… را به شرکت راشن کیمیا گستر بسپارید و این شرکت این اطمینان را به شما می دهد که پرسنل شرکت راشن هیچ گونه کمبود تخصصی در زمینه نظافت ندارند.

از جهتی دیگر شرکت راشن کیمیا گستر برای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان تمامی دستمزد ها را کاهش داده و دستمزد کارکنان این شرکت منصفانه تر و مقرون به صرفه تر از  شرکت خدمات نظافتی دیگر است.

این یکی از بزرگترین مزیت های این شرکت است. همچنین این شرکت برای تمامی ساکنان تهران تعرفه ای تحت عنوان نظافت منزل در تهران را در نظر گرفته و برای شهروندان ساکن شهر تهران سعی کرده که با هزینه کمتری نظافت منزل آن ها را انجام دهد.

اطلاعات جهت تماس با ما

مقالات مرتبط با شرکت خدمات نظافتی

09212870019