امتیاز

نظافت منزل ارزان

شرکت راشن کیمیا گستر آمادگی خود را جهت نظافت منزل ارزان شما دوستان عزیز به حرفه ای ترین صورت اعلام می کند. شما برای نظافت منزل ارزان خود می توانید با کارشناسان شرکت راشن کیمیا گستر تماس بگیرید تا آنها در سریع ترین زمان ممکن متخصص ترین نیرو های خود را برای نظافت منزل ارزان شما عزیزان ارسال کند.

بیشتر بخوانید: شرکت خدمات نظافتی

بیشتر بخوانید : نظافت منزل

نظافت منزل

نظافت منازل ویلایی ارزان

خانه های ویلایی برای زندگی بسیار رمانتیک و عالی می باشند ولی این خانه ها نیازمند نظافت بیشتری هستند و این خانه ها اکثرا بزرگ و زیبا هستند و برخی ها قدیمی هستند که نیازمند نظافت بیشتر است.

در این نوع منازل موارد بسیار زیادی وجود دارد که می بایست نظافت شود که شامل : پرده ها، پنچره ها، حیاط ها، پارکینگ ها، آشپز خانه ها، و …. می شود و در کل خانه های ویلایی به علت متراژ بالای خود نیاز به کارگر های نظافت منزل ارزان دارد.

 

نظافت منازل آپارتمانی ارزان

امروزه اکثر افراد در شهر بزرگی مانند تهران آپارتمان نشین هستند و آپارتمان نشینی بسیار رونق پیدا کرده است. این نوع منازل معمولا متراژ پایین تری نسبت به منازل ویلایی دارند و نظافت این نوع خانه ها آسان تر است و زمان کمتری برای نظافت نیاز دارد. اما از طرفی دیگر نظافت منازل آپارتمانی بسیار ظریف هستند و به دقت بالایی نیاز دارند.

به این ترتیب باید در نظافت در خانه های آپارتمانی دقت بالایی به خرج داد و لزوما نمی شود یک روند ثابت را برای تمامی منازل آپارتمانی در نظر گرفتت زیرا محل قرار گرفتن قسمت های مختلف متفاوت است.

بیشتر بخوانید: شرکت خدمات نظافتی

ممکن است آشپز خانه اوپن باشد و یا ممکن است حمام در اتاق خواب قرار داشته باشد و یا سرویس بهداشتی و حمام مشترک باشد و برخی حالت های دیگر. به همین دلیل باید از روش های متفاوت برای شست و شو و همچنین مواد شوینده متفاوت استفاده کرد.

نظافت چی خانم یا آقا

 

نظافت چی خانم یا آقا

ممکن است که شما برای نظافت از خانه از نظافت چی خانم بخواهید استفاده کنید مخصوصا که اگر نظافت مربوط به آشپز خانه باشد. چرا که نظافت منزل ارزان فقط شست و شو نیست بلکه عوامل دیگری مانند چیدمان و مرتب کردن اصولی و درست هم مهم است و این کار را خانم ها بهتر از آقایان انجام می دهند و همچنین کار هایی همچون شستن دیوار ها و راه پله ها را آقایان بهتر از خانم ها انجام می دهند.

شرکت راشن کیمیا گستر دارای مجرب ترین و متخصص ترین افراد برای انجام تمام امور نظافت است

نظافت خانه ارزان و تمیز کردن آن

امروزه نظافت خانه ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و ضروریست. نظافت خانه و تمیز کردن خانه به طور مستقیم بر روی روح و جسم انسان تاثیر می گذارد. از همین رو پاکیزه ماندن خانه از اصلی ترین دلایل شاد نگه داشتن افراد است.

نظافت منزل ارزان چه مزایایی برای ما دارد؟

نظافت منزل ارزان مسلما جنبه های مثبت خیلی زیادی برای شما خواهد داشت. شما در ادامه مقاله می توانید چند تا از بهترین فواید نظافت منزل ارزان را مطالعه کنید.

هوای مطبوع

نظافت منزل ارزان با از بین بردن میکروب ها و آلودگی ها موجب افزایش هوای مطبوع خانه و سالم تر شدن فضای خانه خواهد شد و شما با این کار هوای پاک و بهتری را در خانه تنفس خواهید کرد و از نعمت هوای پاک و خوب در خانه بهره مند می شوید.

کاهش هزینه های خانه

شما برای اینکه بتوانید عمر لوازم خانگی خود را بالا تر ببرید نیاز به مراقبت خوب از آنها دارید و شما با نظافت صحیح و اصولی انوع فرش ها،مبلمان،پرده ها،اثاثیه منزل و … عمر آنها را چندین برابر کنید و در نتیجه هزینه های خانه را کاهش خواهید داد همچنین شما به ندرت به تعمیر کار نیاز پیدا خواهید کرد.

فروش سریع و راحت تر خانه

قطعا زمانی که یک خریدار برای اینکه خانه شما را بخرد تمامی جوانب خانه را در نظر می گیرد و یکی از مواردی که هنگام خرید خانه به آن توجه می کند تمیز بودن و بهداشتی بودن خانه است. زمانی که شما بهداشت نظافت منزل ارزان خود را رعایت کنید مشتریان خانه شما سریع تر و راحت تر راضی به خرید خانه شما می شوند.

افزایش آرامش

زمانی که کل خانه به صورت نظافت شده باشد و کاملا تمیز باشد افراد از بودن در آن خانه لذت بیشتری می برند و آرامش بیشتری خواهند برد. اما زمانی که همه چیز در خانه پخش شده باشد و خانه نظافت نشود و تمامی آلودگی و کثیفی ها روی هم تلنبار شوند مسلما هیچ شخصی از بودن در آن خانه لذتی نمی برد.

بیشتر بخوانید:نظافت منزل در تهران،بهترین روش های نظافت منزلب،نظافت منزل حرفه ای اما ارزان

نظافت حرفه ای

چگونه نظافت منزل ارزان را به بهترین شکل انجام دهیم؟

شما در ادامه مقاله پس از درک اهمیت نظافت منزل ارزان می توانید نحوه درست و اصولی نظافت منازل را نیز مطالعه کنید.

اولین مرحله در نظافت منازل ارزان چیست؟

در اولین مرحله از نظافت منازل شما باید به گرد گیری بپردازید.مبلمان،صندلی ها،تابلوها،تلوزیون و سایر لوازمی را که در خانه وجود دارد باید از هرگونه گرد و خاکی پاکسازی کنید.

دومین مرحله از نظافت منازل: تمیز کردن وسایل پارچه ای

در دومین مرحله از نظافت منازل خود شما باید به تمیز کردن تمامی وسایل پارچه ای در خانه بپردازید،وسایلی مانند : ملحفه ها،روتختی ها،پتوها،روبالشتی ها و … را باید شست و شو دهید و با یه وسیله ی بخارشو دستی به سر رویشان بکشید البته برای گرد گیری می توانید از جاروبرقی نیز کمک بگیرید.

سومین مرحله از نظافت منازل ارزان : تمیز کردن شیشه های خانه

برای انجام این کار شما نیاز به دو عدد دستمال مخصوص تمیز کردن شیشه ها دارید،یکی از آن دستمال ها برای گرفتن خاک روی سطوح شیشه است و آن یکی برای خشک کردن سطح آن ها از این روش برای تمیز کردن شیشه ها استفاده کنید دیگر هیچ ردی از لکه بر روی شیشه ها باقی نمی ماند.

چهارمین مرحله نظافت منازل : نظافت تمام سطح لوازم خانه

شما در این مرحله باید تمامی سطوح لوازم خانگی مانند : کف لبه پنجره های خانه،سطح اوپن،سطح کابینت های،دستگیره ی در یخچال و دستگیره کابینت ها،کلید پریز های برق و … را باید به طور کامل تمیز کنید.

پنجمین مرحله : نظافت حمام و آشپز خانه

نظافت حمام و آشپز خانه پنجمین مرحله از نظافت منزل ارزان است. شما برای این کار نیاز به یک سری مواد پاک کننده و تمیز کننده دارید و اگر قرار است روی سنگ کف توالت،کف حمام،روشویی و سایر سطح ها تمیز کنید بهتر است از روش های اسپری کردن مواد استفاده کنید.بعد از چند دقیقه می توانید آنجا را با اسفنج بشویید و بعد آبکشی کنید.

این روش برای آشپزخانه نیز موثر است و حتی می توانید داخل و سطح بیرونی کابینت ها را بشویید چون باعث می شود تمامی جرم ها و لکه های چربی به خوبی پاک شود.

ششمین مرحله نظافت منازل ارزان : نظافت کف خانه

بهترین و تاثیر گذار ترین راه برای تمیز کردن نهایی کف سطوح خانه بعد از آبکشی و خشک کردن خشک کردن آن با استفاده از دستمال و یا تی های مخصوص است.برای اینکه کاملا بتوانید کف سطوح به طور کامل تمیز کنید می توانید روی زانو و دست های خود خم شوید و سپس این کار را انجام دهید.

مرحله آخر نظافت منازل : جارو کشیدن

برای اطمینان از تمیز جارو کشیدن بهتر است از اتاق ها شروع کنید و بعد از آن به طرف اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی پیش بروید و این کار را تا راهرو یا نزدیک ورودی درب انجام دهید.شما برای اینکار باید فقط از یک جارو استفاده کنید و نیازی به آبیاری و… ندارید.

نحوه سفارش

نحوه ثبت سفارش نظافت منزل ارزان از شرکت راشن کیمیا گستر

شما باید در اولین مرحله بر روی این لینک کلیک کنید تا به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید و درخواست نیروی خدماتی خودتان را ثبت کنید.

  1. سپس روی محل نظافتی که نیاز دارید کلیک کنید تا وارد صفحه اختصصاصی و مربوطه شود.
  2. در قدم بعدی لازم است که اطلاعات اولیه خودتان را از قبیل نام و نام خانوادگی را در فیلد مربوطه بنویسید.
  3. در مرحله بعد نیاز است که شما یک شماره تماس برای ما بگذارید تا در صورت نیاز پرسنل ما با شما تماس حاصل کنند.
  4. در قدم بعدی نیاز است که تاریخ و ساعتی که مایل هستید پرسنل ما جهت نظافت و شستشوی منزل شما شروع به انجام کار بشوند را وارد کنید.
  5. و در قدم آخر نیاز است که شما آدرس محل سکونت و یا آدرس اداره خودتان را به صورت دقیق و واضح وارد کنید و درنهایت روی گزینه ارسال کلیک کنید تا اطلاعاتی که وارد کردید برای ما ارسال شود.
  6. در نهایت سفارش شما به پایان می رسد و می توانید در انتظار رسیدن پرسنل شرکت راشن کیمیا گستر باشید تا آن ها به بهترین نحو نظافت های شما را انجام دهند.

بیشتر بخوانید:نظافت منزل در تهران،بهترین روش های نظافت منزل

 

کیفیت مواد مورد نیاز برای نظافت منزل ارزان به چه صورت است:

خرید لوازم و مواد مورد نیاز توسط نظافتچی علاوه بر صرفه جویی در وقت شما،ریسک خرید مواد آسیب زا و همچنین کم کیفیت را کم میکند چرا که شرکت راشن بهترین مواد با درجه یک برای نظافت راه پله ها در اندیشه و شهریار و سایر مناطق تهران را فراهم می کند.

نظافتچی های مجرب به خوبی می دانند برای تمیز کردن هر سطحی باید از چه مواد و وسایلی استفاده کنند که بیشترین مزیت ممکن را در عین کمترین ضرر را برای سطوح داشته باشد.شرکت راشن کیمیا گستر هیچ گاه کیفیت را فدای قیمت نمی کند و نظافت خانه ارزان را به علت منصفانه در نظر گرفتن دستمزد انجام می دهد.

شرکت راشن کیمیا گستر در چه مدت نظافت ما را انجام می دهد؟

پاسخ به این سوال به یک سری عوامل دارد. اولین مورد نوع منزل شماست، زمان نظافت هر نوع خانه (آپارتمانی،ویلایی،و…) متفاوت است و هر چقدر متراژ یک خانه بیشتر باشد مسلما زمان بیشتری برای نظافت نیاز خواهد بود. اما شرکت راشن کیمیا گستر به وسیله کارکنان زبده خودش که هنگام استخدام از تمامی آزمون های تخصصی استخدام عبور کرده اند نظافت خانه شما را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد.

نظافت منزل ارزان در تهران :

می توان گفت یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از خدمات راشن کاهش هزینه های نظافت و شستشو به کمک متخصصین نظافت است که یکی دیگر از مزیت های استفاده از این شرکت است.کارگر های نظافتی ساختمان  می توانند موجب صرفه جویی در مواد شوینده،میزان  مصرف آب و زمان شستشو شوند.هزینه های پرداخت در شرکت خدماتی نظافتی راشن شفاف است و نیاز به پرداخت هزینه های اضافی و غیر متعارف نیست.

شما عزیزان می توانید با استفاده از شرکت راشن تمامی خدمت مربوط به نظافت خانه،نظافت اداره ها،خدمات دهی در مجالس،و همچنین تمامی خدمات فنی خود را انجام دهید و شرکت راشن این اطمینان را به شما می دهد که بهترین کارکنان و پرسنل خود را برای خدمت رسانی به شما عزیزان ارائه دهد.

شرکت راشن کیمیا گستر برای شهروندانی که در تهران سکونت دارند هزینه کمتری دریافت می کند چرا که هدف شرکت راشن کیمیا گستر جلب رفاه و رضایت مشتریان خود است.

تهیه لوازم و مواد مورد نیاز نظافت به عهده چه کسی است؟

تهیه لوازم و مواد مورد نیاز برای نظافت مشاعات بر عهده مشتری خواهد بود.البته در بسیاری از موارد می توانید این مسئولیت را به نظافتچی بسپارد و بعدا هزینه لوازم را به صورت جداگانه به خود نظافتچی پرداخت کنید.این کار باعث می شود نظافتچی لیست کاملی از مواد و وسایل مورد نیاز در اختیار داشته باشد و سرویس شما زود تر به پایان برسد.

در بسیاری از موارد که سرویس نظافت راه پله ها و مشاعات یک سرویس منظم و دوره ای است و شرکت خدماتی از یک نظافتچی ثابت برای هر خانه کمک می گیرد،تهیه مواد و لوازم توسط نظافتچی با هماهنگی و هزینه مشتری انجام می شود.توصیه می کنیم در صورتی که اولین بار می خواهید از خدمات یک شرکت استفاده کنید،درباره این مسئله حتما صحبت کنید.

اطلاعات جهت ارتباط با ما برای سفارش نظافت خانه های خود می توانید با اطلاعات زیر با ما در تماس باشید و همچنین جهت دریافت مشاوره و صحبت با کارشناسان ما می توانید با شماره و ایمیلی که در زیر درج کردیم در تماس باشید.

بیشتر بخوانید:نظافت منزل حرفه ای اما ارزان

تلفن:

۰۹۲۱۲۸۷۰۰۱۹

ایمیل: info@rashen-kimiya-gostar.ir