امتیاز

تعرفه های شرکت خدمات نظافتی

شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر آمادگی خود را برای ارائه تمامی خدمات نظافتی مانند : نظافت منزل، نظافت راه پله، نظافت دفتر ها و شرکت ها و… خدمت شما عزیزان اعلام می کند. شرکت خدمات نظافتی راشن با بیش از 5 سال سابقه با مجرب ترین و متخصص ترین افراد خود نظافت منزل شما را انجام می دهند. شما می توانید در ادامه مقاله تعرفه های شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: شرکت خدمات نظافتی

بیشتر بخوانید : نظافت منزل

نظافت منزل به صورت حرفه ای

مزایای دریافت خدمات نظافت منزل توسط شرکت خدمات نظافتی راشن چیست؟

شما در ادامه مقاله می توانید تمامی مزایایی که نظافت منزل به شما می دهد را مطالعه کنید و از مزایای آن مطلع شوید.

افزایش آرامش

اصلی ترین دلیل اهیمت نظافت منزل افزایش آرامش در خانه است. زمانی که کل خانه به صورت نظافت شده باشد و کاملا تمیز باشد افراد از بودن در آن خانه لذت بیشتری می برند و آرامش بیشتری خواهند برد.

اما زمانی که همه چیز در خانه پخش شده باشد و خانه نظافت نشود و تمامی آلودگی و کثیفی ها روی هم تلنبار شوند مسلما هیچ شخصی از بودن در آن خانه لذتی نمی برد. شرکت خدمات نظافتی راشن این اطمینان را به شما می دهد که منزل شما راه به نحوی نظافت کند که پس از مشاهده آن حس آرامش خوبی به شما بدهد.

کاهش هزینه های خانه

از اصلی ترین عوامل اهمیت نظافت منزل می توان به کاهش هزینه های خانه شاره کرد. شما برای اینکه بتوانید عمر لوازم خانگی خود را بالا تر ببرید نیاز به مراقبت خوب از آنها دارید و شما با نظافت صحیح و اصولی انوع فرش ها،مبلمان،پرده ها،اثاثیه منزل و … عمر آنها را چند برابر کنید و در نتیجه هزینه های خانه را کاهش خواهید داد.

شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر برای اینکه هزینه های خود را کاهش دهید لوازم خانگی شما را به بهترین شکل گردگیری می کند و با این کار عمر لوازم خانگی شما را بیشتر می کند.

بیشتر بخوانید: شرکت خدمات نظافتی در تهران

هوای مطبوع

یکی از بهترین مزیت های نظافت منزل هوای مطبوع آن است که اهمیت نظافت منزل را چند برابر می کند، مسلما نظافت منزل و از بین بردن میکروب ها و آلودگی ها موجب افزایش هوای مطبوع خانه و سالم تر شدن فضای خانه خواهد شد و شما با این کار هوای پاک و بهتری را در خانه تنفس خواهید کرد. شرکت خدمات نظافتی راشن از بهترین مواد جهت تهویه هوای خانه ی شما عزیزان استفاده می کند تا عطر خانه بسیار خوش بو شود.

انواع ساختمان ها

شرکت خدمات نظافتی راشن چه مواردی را پوشش می دهد؟

شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر در سرویس نظافت خود انواع خانه ها، شرکت ها و دفاتر را انجام می دهد که هزینه هر کدام بسته به نوع آنها متفاوت است و هر نوع از ساختمان هزینه نظافت جدایی دارد.

عوامل موثر بر هزینه های نظافت منزل

برای اینکه بتوان یک ساختمان را به طور کامل نظافت کرد باید یکسری هزینه ها را پرداخت کرد و شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر در ادامه این مقاله تمامی عوامل موثر بر این هزینه ها را خدمت شما عزیزان توضیح می دهد.

بیشتر بخوانید: شرکت خدمات نظافتی در سراسر تهران

متراژ ساختمان

اولین عاملی که روی هزینه نظافت منزل شما تاثیر می گذارد متراژ ساختمان شما است، هر چقدر که ساختمان شما بزرگ تر باشد و از متراژ بیشتری برخوردار باشد مسلما هزینه بیشتری باید بابت نظافت منزل خود پرداخت کنید. شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر برای اینکه هزینه شما کمتر شود دستمزد منصفانه تری نسبت به سایر شرکت ها دریافت می کند.

مدت زمان کار نظافتچی 

یکی از عوامل دیگری که روی هزینه های نظافت منزل شما تاثیر می گذارد مدت زمانی است که نظافت چی صرف انجام نظافت شما می کند. اگر شما نظافت خود را برای مثال به صورت ماهیانه و یا هفتگی انجام دهید با این کار ساعت کاری نظافتچیان را کاهش داده و در نتیجه هزینه کمتری پرداخت می کنید. شما با شرکت خدمات نظافتی راشن می توانید نید.ظافت ساختمان های خود را به صورت دوره ای انجام دهید.

وسایل نظافت منزل 

مسلما شما برای نظافت منزل خود به وسایل مخصوصی نیاز دارید که این امر بسیار زمان بر و سخت است، اما شما با مراجعه به شرکت خدمات نظافتی راشن گستر میتوانید این کار زمان بر را به متخصصان شرکت راشن که از تمامی فیلتر های : تخصص، تعهد به کار، عدم اعتیاد، سو سابقه و … عبور کرده اند بسپارید.

نظافتچی خانم باشد یا آقا

اگر به دنبال یک نیروی نظافتچی برای انجام کارهای دقیق و ظریف مانند : گردگیری لوازم منزل، تمیز کردن هود آشپزخانه، اتو کردن لباس ها و تمیز کردن لکه های روی مبل هستید، انتخاب نیروی خانم برای شما مناسب تر است.

اما اگر به دنبال نظافت جاهایی مانند : راهرو ها، پارکینگ ها، شست و شوی فرش ها، و… می توانید از نظافتچیان آقا استفاده کنید چرا که آقایان این امور را بهتر انجام می دهند. تعرفه نظافت بانوان در شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر بیشتر از هزینه آقایان است و دستمزد آنها مقدار کمی فرق می کند.

بیشتر بخوانید: شرکت خدمات نظافتی در کرج

چرا شرکت راشن کیمیا گستر؟

شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر به وسیله بهترین و متخصص ترین افراد خود تمامی خدمات نظافتی را برای شما عزیزان انجام می دهد و شما می توانید تمامی نظافت های مربوط به انواع آپارتمان ها، خانه های ویلایی، شرکت ها، دفاتر، و… را به شرکت راشن کیمیا گستر بسپارید و این شرکت این اطمینان را به شما می دهد که پرسنل شرکت راشن هیچ گونه کمبود تخصصی در زمینه نظافت ندارند.

از جهتی دیگر شرکت راشن کیمیا گستر برای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان تمامی دستمزد ها را کاهش داده و دستمزد کارکنان این شرکت منصفانه تر و مقرون به صرفه تر از  شرکت خدمات نظافتی دیگر است.

این یکی از بزرگترین مزیت های این شرکت است. همچنین این شرکت برای تمامی ساکنان تهران تعرفه ای تحت عنوان نظافت منزل در تهران را در نظر گرفته و برای شهروندان ساکن شهر تهران سعی کرده که با هزینه کمتری نظافت منزل آن ها را انجام دهد.

اطلاعات جهت تماس با ما نظافت منزل با فیمت ارزان می توانید با اطلاعات زیر با ما در تماس باشید:

تلفن:

۰۹۲۱۲۸۷۰۰۱۹

ایمیل: info@rashen-kimiya-gostar.ir

مقالات مرتبط با تعرفه شرکت خدمات نظافتی