امتیاز

شرکت نظافت منزل

خیلی از افراد برای نظافت منزل خود ، به دنبال بهترین شرکت نظافت منزل ، چه در تهران و یا سایر مناطق هستند. در این مقاله ما به شما عزیزان برخی از مهم ترین ویژگی هایی که هر شرکت نظافت منزل باید آنها را داشته باشد را توضیح خواهیم داد. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا در مورد بهترین شرکت نظافت منزل اطلاعات خوب و مناسبی را به دست آورید.

بیشتر بخوانید: شرکت خدمات نظافتی

شرکت نظافت منزل خوب

یک شرکت نظافت منزل باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

داشتن پرسنل کامل و مجرب

یک شرکت نظافت منزل خوب ، باید همواره پرسنل تمام و کمالی داشته باشد و کارکنان آن ، آماده اعزام به مناطق باشند و شرکت باید ، دارای پرسنل خانم و آقا باشد تا در صورت نیاز از کارکنان خانم استفاده شود و یا بالعکس. همچنین تعداد پرسنل نیز باید بالا باشد تا بتوانند به سرعت نظافت منزل ها و یا ادارات و یا هر محلی که متراژ بسیار بالایی دارد را با سرعت بالا انجام دهند و با هیچ گونه کمبود زمانی مواجه نشوند.

بیشتر بخوانید: نظافت منزل

داشتن تجهیزات کامل و بدون هیچ گونه نقص و کمبودی 

یکی دیگر از المان هایی که هر شرکت نظافت منزل ، باید داشته باشد ، ابزار کار است. هر شرکت خدمات نظافتی ، باید دارای تجهیزات کامل باشد و تمامی لوازم مورد نیاز را برای نظافت منزل و یا ادارات را داشته باشد. در ادامه می توانید برخی از مهم ترین وسایل و ابزار هایی که هر شرکت خدمات نظافتی باید ، برای نظافت آنها را همراه خود داشته باشد را توضیح داده ایم. پس با ما همراه باشید.

 • جاروبرقی کاملا حرفه ای به همراه اتصالات چوب سخت
 • سطح و یا ظرف برای حمل وسایل
 • گردگیر شرکت نظافت منزل
 • دستمال های توالت و یا دستمال های بهداشتی برای نظافت
 • پارچه های میکروفیبر {پارچه های جداگانه و کدگذاری شده برای آشپزخانه و حمام}
 • دستکش های لاستیکی محافظ
 • تمیز کردن برس (استفاده از برس های یکبار مصرف توالت)
 • کیف لباسشویی (این مورد بیشتر برای پارچه های قدیمی استفاده می شود)
 • دستمال مرطوب ضد عفونی کننده
 • بطری اسپری برای شرکت نظافت منزل
 • کیسه های زباله
 • به همراه برخی از وسایل دیگر

بیشتر بخوانید: شرکت خدمات نظافت منزل

مزایای نظافت منزل

جلب رضایت مشتریان در شرکت نظافت منزل

یک شرکت نظافت منزل کاملا حرفه ای و خوب ، همیشه سعی می کند که مشتریان خود را راضی کند و به آنها خدمات عالی ارائه دهد. شما برای اینکه بتوانید این مورد را در هر شرکت بررسی کنید ، می توانید به سابقه کاری آن شرکت و همچنین ، نظرات و انتقاداتی که مشتریان از آن شرکت خدمات نظافتی دارند را مطالعه کنید تا بتوانید نظافت منزل خود را به یک شرکت خوب و عالی بدهید. همچنین یک شرکت خدمات نظافتی ، باید احترام خاص و ویژه ای برای مشتریان خود قائل باشد ، و شرکت راشن کیمیا گستر این مورد را همیشه خدمت پرسنل خود ، قبل از هر چیزی ارجعیت داده است و آموزش هایی را در مورد نحوه برخورد به مشتریان به آنها داده است.

کیفیت کاری بالا شرکت نظافت منزل

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی هایی که هر شرکت نظافت منزل ، باید آنها را داشته باشد ، کیفیت کاری بالای آن است. خیلی مهم است که شرکتی که نظافت منزل و یا اداره شما را انجام می دهد ، از به روز ترین و مدرن ترین روش های روز دنیا برای نظافت منزل شما استفاده کند ، مخصوصا در امروزه که با شیوع اپیدمی کرونا ، بسیار مهم است که آن شرکت خدمات نظافتی ، دارای تمامی وسیله های لازم برای انجام اموری مانند : ضد عفونی کردن سطوح ، پاکسازی کامل فضا با استفاده از مواد ضد عفونی کننده و… را داشته باشد.

بیشتر بخوانید: بهترین شرکت نظافت منزل

نظافت منزل

داشتن کارکنان با تجربه و حرفه ای توسط شرکت نظافت منزل

هر شرکت نظافت منزلی ، باید دارای کارکنانی کاملا حرفه ای و با تجربه باشند ، تا بتوانند به خوبی (از لحاظ کیفیت کاری) نظافت منزل و یا اداره شما را انجام دهند. همچنین فاکتور سرعت کار نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و تمامی پرسنلی که برای نظافت منزل شما اعزام می شوند ، کار های نظافتی را با سرعت بالا انجام دهند. همینطور اخلاق و مشتری مداری نیز یکی دیگر از فاکتور هایی است که هر پرسنلی باید آن را رعایت کند. شرکت راشن کیمیا گستر این مورد را همیشه خدمت پرسنل خود ، قبل از هر چیزی ارجعیت داده است و آموزش هایی را در مورد نحوه برخورد به مشتریان به آنها داده است.

استفاده از مواد اولیه با کیفیت و حرفه ای شرکت نظافت منزل راشن پیشتاز

هر شرکت نظافت منزل ، از مواد های اولیه لازم برای نظافت منزل و یا ادرات استفاده می کنند. بسیار مهم است که شرکت خدمات نظافتی که از آن استفاده می کنید ، دارای بهترین مواد اولیه از نظر کیفیت و مرغوب بودن باشد و شرکت راشن کیمیا گستر خوشبختانه در این زمینه موفق عمل کرده و از تمامی مواد شامل : شوینده ها ، مواد ضد عفونی کننده ، دستگاه های لازم برای نظافت ، کاملا با کیفیت استفاده می کند و شما عزیزان می توانید به راحتی و با خیالی آسوده نظافت منزل خود را به ما بسپارید.

نظافت منزل

ضمانت پس از انجام کار 

یکی دیگر از فاکتور هایی که یک شرکت نظافت منزل را ، به یک شرکت تاپ و بی نظیر تبدیل می کند ، خدمات پس از انجام کار آن است. هر شرکت نظافت منزل خوبی ، باید این ضمانت را به مشتریان خود بدهد که به بهترین شکل ممکن نظافت را بدون هیچ گونه کم کاری و یا کم و کاستی انجام می دهد.

شرکت راشن کیمیا گستر در نظافت منزل خود ، با استفاده از پرسنل کاملا مجرب و حرفه ای خود نظافت منزل شما را به نحوی انجام می دهند که نیازی به دوباره کاری یا سایر کار های پس ترک آنها نباشد. اما در صورتی که به صورت اتفاقی و یا در صورت سهل انگاری پرسنل ، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کرده ، تا آنها امر نظافت منزل شما را به صورت کامل تر انجام داده و کم کاری اتفاق افتاده را جبران کند. همچنین شرکت راشن کیمیا گستر برای نظافت دوباره از شما هیچ هزینه ای دریافت نخواهد کرد و این مورد هم یکی از مزایای بسیار مهم در مورد کار با با شرکت راشن کیمیا گستر هست.

سوالات متداول

تهیه لوازم و مواد مورد نیاز نظافت به عهده چه کسی است؟

تهیه لوازم و مواد مورد نیاز شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر برای نظافت منزل، بر عهده مشتری خواهد بود. البته در بسیاری از موارد می توانید این مسئولیت را به نظافتچی بسپارد و بعدا هزینه لوازم را به صورت جداگانه به خود نظافتچی پرداخت کنید.این کار باعث می شود نظافتچی لیست کاملی از مواد و وسایل مورد نیاز در اختیار داشته باشد و سرویس شما زود تر به پایان برسد.

در بسیاری از موارد که سرویس نظافت راه پله ها و مشاعات یک سرویس منظم و دوره ای است و شرکت خدماتی از یک نظافتچی ثابت برای هر منزل کمک می گیرد،تهیه مواد و لوازم توسط نظافتچی با هماهنگی و هزینه مشتری انجام می شود.توصیه می کنیم در صورتی که اولین بار می خواهید از خدمات یک شرکت استفاده کنید،درباره این مسئله حتما صحبت کنید.

کیفیت کارکنان شرکت نظافت منزل راشن کیمیا گستر به چه صورت است؟

کارکنانی که برای نظافت وارد ساختمان مشتریان می شوند از نظر سلامت های اخلاقی و روانی ، آزمون هایی را داده اند و پس از گذراندن آزمون ها با موفقیت آنها از نظر درستکار بودن و منظم بودن نیز تایید خواهند شد و می توانند در شرکت راشن شروع به کار بکنند و همچنین آنها باید فاقد هر گونه سوء سابقه (مانند : سرقت و….) باشند تا بتوانیم تا شما عزیزان بتوانید با خیالی آسوده به آنها اعتماد کنید و در نظافت خانه تان از آنها استفاده کنید. از همین جهت است که در بهترین شرکت خدمات نظافتی در سراسر تهران تمامی مشتریان تا به حال رضایت کامل داشته اند.

متخصصین شرکت نظافت منزل راشن کیمیا گستر برای خدمات خود چه قدر زمان نیاز دارند؟

تمامی متخصصین و کارشناسان بهترین شرکت خدمات نظافتی در سراسر تهران ، یعنی راشن کیمیا گستر در سریع ترین زمان ممکن کار خود را انجام می دهند و در سریع ترین زمان پروژه شما را به اتمام می رسانند. تمامی کارشناسان و متخصصان شرکت راشن از اهمیت زمان شما عزیزان مطلع هستند و به همین جهت به آنها آموزش داده شده که چگونه در سریع ترین تایم ممکن کار شما را انجام دهند.

تماس با ما برای شرکت نظافت منزل

شما عزیزان جهت سفارش شرکت نظافت منزل، نظافت انواع منازل : ویلایی ، آپارتمانی ، راه پله ها و… با استفاده از راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

راشن پیشتاز | نظافت منزل، نظافت راه پله، نظافت منزل تهران، شرکت خدمات نظافتی

آخرین مقالات

نظافت منزل دارای مزایای بسیار زیادی است که شاید برخی از افراد از آن زیاد اطلاعاتی نداشته باشند و به طور قطع ندانند که نظافت منزل اصولا چه کاربردی دارد. در ادامه مقاله شرکت نظافت منزل راشن کیمیا گستر در مورد این موضوع به شما توضیحاتی می دهد. پس با ما همراه باشید.

هوای مطبوع

نظافت منزل با از بین بردن میکروب ها و آلودگی ها موجب افزایش هوای مطبوع خانه و سالم تر شدن فضای خانه خواهد شد و شما با این کار هوای پاک و بهتری را در خانه تنفس خواهید کرد و از نعمت هوای پاک و خوب در خانه بهره مند می شوید.

راشن کیمیا گستر، شرکت خدمات نظافتی در تهران از بهترین لوازم برای تهویه هوای خانه استفاده می کند و به بهترین شکل هوای منزل شما را به صورت کامل تهویه می کنند.

بیشتر بخوانید: نظافت منزل

شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر آمادگی خود را برای نظافت انواع منزل ، راه پله ها ، دفاتر ، شرکت ها ، و… خدمت شما عزیزان اعلام می کند. شرکت خدمات نظافتی دارای بهترین و مجرب ترین پرسنل خانم و آقا است و شما می توانید با شرکت خدمات نظافتی راشن برای نظافت با کیفیت و ارزان قیمت منزل خود تماس حاصل کنید. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید : شرکت خدمات نظافتی