امتیاز

شرکت خدمات نظافتی در کرج

تیم راشن کیمیا گستر، بهترین شرکت خدمات نظافتی با بیش از 7 سال سابقه در زمینه نظافت انواع منازل ، راه پله ها ، اداره ها ،و… آمادگی خود را برای نظافت منزل شما عزیزان اعلام می کند. بهترین شرکت خدمات نظافتی یعنی راشن کیمیا گستر با نازل ترین قیمت برای شما عزیزان نظافت منزل را انجام می دهد. شما در ادامه مقاله بهترین شرکت خدمات نظافتی می توانید تمامی تعرفه های شرکت راشن کیمیا گستر را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: شرکت خدمات نظافتی

بیشتر بخوانید : نظافت منزل

خدمات شرکت خدمات نظافتی در کرج

شرکت راشن کیمیا گستر چه مواردی را در نظافت منزل در تهران پوشش می دهد؟

شرکت راشن کیمیا گستر در نظافت منزل در تهران هر گونه نظافت هایی شامل : نظافت های هفتگی،ماهانه،سالانه و… که باید برای هر خانه انجام شود را پوشش می دهد.اگر در مورد این نظافت های دوره ای اطلاعات کافی ندارید می توانید مقاله نکات مهم نظافت منزل را مطالعه کنید. راشن ، بهترین شرکت خدمات نظافتی در کرج ، در آن مقاله به صورت کامل در مورد آن نظافت ها توضیح داده است.

ساخت و ساز

خدمات ساختمانی

بهترین شرکت خدمات نظافتی در کرج ، یعنی راشن کیمیا گستر آماده ارائه تمامی خدمات ساختمانی شامل : بازسازی ساختمان، محوطه سازی و دکوراسیون را برای شما عزیزان است. انجام این کار ها با روش های کاملا مدرن و استاندارد انجام می شود و متخصصان شرکت راشن کیمیا گستر از فیلتر هایی همچون : تخصص، تعهد، اخلاق، عدم اعتیاد و سوء سابقه و… عبور کرده اند و برای شما بهترین خدمات را ارائه میدهند.

بیشتر بخوانید: بهترین شرکت خدمات نظافتی در کرج

پذیرایی از مجالس

پذیرایی از مجالس و مهمانداری

راشن کیمیا گستر ، شرکت خدمات نظافتی در کرج ، علاوه بر خدمات ساختمانی و نظافت منزل ، نیرو برای پذیرایی از انواع مجالس و مهمان ها نیز ارسال می کند و شما می توانید با استفاده از آنها مراسم را به صورت مجلل تری برگزار کنید. اگر پیش از مراسم به فکر نحوه خدمات پذیرایی مجالس باشید. ما با اعزام بهترین و خوش سلیقه ترین نیروی خدماتی مجالس، مهماندار آقا و مهماندار خانم جهت پذیرایی به شما عزیزان کمک خواهیم کرد.

اگر در مهمانی هایی که برگزار می کنید، کارهای پذیرایی را نیز خودتان به عهده بگیرید، زمانی را برای صحبت و همراهی مهمان ها نخواهید داشت.

اما هیچ جای نگرانی نیست اگر برای مجالس خود نیازمند نیروی پذیرایی یا کارگر برای پذیرایی هستید، با شرکت راشن کیمیا گستر، بهترین شرکت خدمات نظافتی تماس بگیرید تا کارگر خانم جهت پذیرایی یا آقا را به منزل شما بفرستیم. شرکت خدماتی خدمت از ما با اعزام نیروی خدماتی با تجربه، خوش سلیقه و توانمند، شما را در برگزاری هرچه باشکوه تر مجالس یاری می کند.

بیشتر بخوانید: شرکت خدمات نظافتی در سراسر تهران

خدمات طلایی شرکت خدمات نظافتی در کرج

خدمات طلایی یا 5 ستاره

تاپ ترین و با کیفیت شرکت خدمات نظافتی در کرج ، یعنی راشن کیمیا گستر ، علاوه بر خدمات نظافتی ، مجالس و ساختمانی و… ، آمادگی خود را برای خدمات طلایی یا 5 ستاره نیز خدمت شما عزیزان اعلام می کند. اما این خدمات شامل چیست؟ این خدمات شامل ماساژ و ماساژ درمانی است که در ادامه می توانید در مورد نحوه تاثیر ماساژ مطالعه کنید.

معمولا انواع ماساژ با یك مكانیسم مشابه بر روی بدن اثر می گذارند. زمانیكه ماهیچه بیش از حد فعالیت دارد تجمع مواد زائد از جمله اسید لاكتیك می تواند باعث درد، گرفتگی و حتی اسپاسم عضلات شود.

ماساژ بطور عام و ماساژ سوئدی به طور خاص، گردش خون و جریان لنفاوی را بهبود بخشیده ، مواد غذایی و اكسیژن تازه را به بافتهای مزبور می رساند و به خروج مواد سمی و بهبودی كمك می كند.

همچنین عضلات در حال كشش می توانند به رگهای خونی و اعصاب فشار آورده وبا محدود كردن جریان خون باعث ایجاد درد شوند .با ماساژ منطقه مورد اثر ، بتدریج فشار عضله بر اعصاب درگیر كاهش یافته و درد كاهش می یابد. همین مكانیسم در بهبود عضلات آسیب دیده با ماساژ باعث سودمندی آن است.

بیشتر بخوانید: شرکت خدمات نظافتی در تهران

سوالات متداول

متخصصین شرکت راشن کیمیا گستر برای خدمات خود چه قدر زمان نیاز دارند؟

تمامی متخصصین و کارشناسان بهترین شرکت خدمات نظافتی در کرج ، یعنی راشن کیمیا گستر در سریع ترین زمان ممکن کار خود را انجام می دهند و در سریع ترین زمان پروژه شما را به اتمام می رسانند. تمامی کارشناسان و متخصصان شرکت راشن از اهمیت زمان شما عزیزان مطلع هستند و به همین جهت به آنها آموزش داده شده که چگونه در سریع ترین تایم ممکن کار شما را انجام دهند.

تهیه لوازم و مواد مورد نیاز نظافت به عهده چه کسی است؟

تهیه لوازم و مواد مورد نیاز برای نظافت مشاعات بر عهده مشتری خواهد بود. البته در بسیاری از موارد می توانید این مسئولیت را به نظافتچی بسپارد و بعدا هزینه لوازم را به صورت جداگانه به خود نظافتچی پرداخت کنید.این کار باعث می شود نظافتچی لیست کاملی از مواد و وسایل مورد نیاز در اختیار داشته باشد و سرویس شما زود تر به پایان برسد.

در بسیاری از موارد که سرویس نظافت راه پله ها و مشاعات یک سرویس منظم و دوره ای است و شرکت خدماتی از یک نظافتچی ثابت برای هر منزل کمک می گیرد،تهیه مواد و لوازم توسط نظافتچی با هماهنگی و هزینه مشتری انجام می شود.توصیه می کنیم در صورتی که اولین بار می خواهید از خدمات یک شرکت استفاده کنید،درباره این مسئله حتما صحبت کنید.

بیشتر بخوانید: تعرفه های شرکت خدمات نظافتی

نحوه ثبت سفارش برای شرکت خدمات نظافتی در کرج

برای ثبت سفارش برای انواع نظافت های منزل از بهترین شرکت خدمات نظافتی در کرج یعنی راشن کیمیا گستر ، می توانید با استفاده از اقدامات زیر درخواست نیروی خود را بدهید. شما عزیزان قبل از هر چیزی باید وارد صفحه سفارش در وبسایت ما شوید.

  1. سپس روی محل نظافتی که نیاز دارید کلیک کنید تا وارد صفحه اختصصاصی و مربوطه شود.
  2. در قدم بعدی لازم است که اطلاعات اولیه خودتان را از قبیل نام و نام خانوادگی را در فیلد مربوطه بنویسید.
  3. در مرحله بعد نیاز است که شما یک شماره تماس برای ما بگذارید تا در صورت نیاز پرسنل ما با شما تماس حاصل کنند.
  4. در قدم بعدی نیاز است که تاریخ و ساعتی که مایل هستید پرسنل ما جهت نظافت و شستشوی منزل شما شروع به انجام کار بشوند را وارد کنید.
  5. و در قدم آخر نیاز است که شما آدرس محل سکونت و یا آدرس اداره خودتان را به صورت دقیق و واضح وارد کنید و درنهایت روی گزینه ارسال کلیک کنید تا اطلاعاتی که وارد کردید برای ما ارسال شود.
  6. بیشتر بخوانید: بهترین شرکت خدمات نظافتی

سطح کیفیت کارکنان شرکت راشن کیمیا گستر چگونه است؟

متخصصان نظافتی که وارد ساختمان مشتریان می شوند از نظر سلامت های اخلاقی و روانی،آزمون هایی را داده اند و پس از گذراندن آزمون ها با موفقیت آنها از نظر درستکار بودن و منظم بودن نیز تایید خواهند شد و می توانند در شرکت راشن شروع به کار بکنند و همچنین آنها باید فاقد هر گونه سوء سابقه (مانند:سرقت و….) باشند تا بتوانیم تا شما عزیزان بتوانید با خیالی آسوده به آنها اعتماد کنید و در نظافت خانه تان از آنها استفاده بکنید. از همین جهت است که در بهترین شرکت خدمات نظافتی در کرج تمامی مشتریان تا به حال رضایت کامل داشته اند.

راه های ارتباط با شرکت خدمات نظافتی در کرج :

اطلاعات جهت ارتباط با ما برای سفارش نظافت منزل در تهران و کرج و همچنین مناطق حومه می توانید با اطلاعات زیر با ما در تماس باشید:

تلفن:

۰۹۲۱۲۸۷۰۰۱۹

ایمیل: info@rashen-kimiya-gostar.ir