امتیاز

بهترین روش نظافت منزل

شما در این مقاله می آموزید که اصول نظافت منازل چیست و چه نکاتی را هنگام نظافت منازل خود باید رعایت کنیم تا بهترین نظافت را برای خانه های خود انجام دهیم.هدف از این مقاله این است که شما با روش های صحیح نظافت منازل آشنا شوید.

بیشتر بخوانید: شرکت خدمات نظافتی

بیشتر بخوانید : نظافت منزل

نظافت منازل

بهترین روش نظافت منزل چگونه است؟

طریقه نظافت منزل هر فرد بسته به نوع و معماری داخلی خانه ممکن است متفاوت باشد.برای مثال در خانه های دوطبقه و یا دوبلکس بهترین کار شروع کردن نظافت از سرویس های بهداشتی طبقه بالا است چرا که در حین نظافت می توانید تمام وسایل خود را درون آن گذاشته و به نظافت بقیه جا های منزل بپردازید.

تمیز کردن مبلمان

اولین مرحله در نظافت منازل چیست؟

در اولین مرحله از نظافت منازل شما باید به گرد گیری بپردازید.مبلمان،صندلی ها،تابلوها،تلوزیون و سایر لوازمی را که در خانه وجود دارد باید از هرگونه گرد و خاکی پاکسازی کنید.

دومین مرحله از نظافت منازل: تمیز کردن وسایل پارچه ای

در دومین مرحله از نظافت منازل خود شما باید به تمیز کردن تمامی وسایل پارچه ای در خانه بپردازید،وسایلی مانند : ملحفه ها،روتختی ها،پتوها،روبالشتی ها و … را باید شست و شو دهید و با یه وسیله ی بخارشو دستی به سر رویشان بکشید البته برای گرد گیری می توانید از جاروبرقی نیز کمک بگیرید.

سومین مرحله از نظافت منازل : تمیز کردن شیشه های خانه

برای انجام این کار شما نیاز به دو عدد دستمال مخصوص تمیز کردن شیشه ها دارید،یکی از آن دستمال ها برای گرفتن خاک روی سطوح شیشه است و آن یکی برای خشک کردن سطح آن ها از این روش برای تمیز کردن شیشه ها استفاده کنید دیگر هیچ ردی از لکه بر روی شیشه ها باقی نمی ماند.

چهارمین مرحله نظافت منازل : نظافت تمام سطح لوازم خانه

شما در این مرحله باید تمامی سطوح لوازم خانگی مانند : کف لبه پنجره های خانه،سطح اوپن،سطح کابینت های،دستگیره ی در یخچال و دستگیره کابینت ها،کلید پریز های برق و … را باید به طور کامل تمیز کنید.

پنجمین مرحله:نظافت حمام و آشپز خانه

پنجمین مرحله از نظافت منازل است.شما برای این کار نیاز به یک سری مواد پاک کننده و تمیز کننده دارید و اگر قرار است روی سنگ کف توالت،کف حمام،روشویی و سایر سطح ها تمیز کنید بهتر است از روش های اسپری کردن مواد استفاده کنید.بعد از چند دقیقه می توانید آنجا را با اسفنج بشویید و بعد آبکشی کنید.

این روش برای آشپزخانه نیز موثر است و حتی می توانید داخل و سطح بیرونی کابینت ها را بشویید چون باعث می شود تمامی جرم ها و لکه های چربی به خوبی پاک شود.

بیشتر بخوانید: شرکت خدمات نظافتی

ششمین مرحله نظافت منازل :نظافت کف خانه

بهترین و تاثیر گذار ترین راه برای تمیز کردن نهایی کف سطوح خانه بعد از آبکشی و خشک کردن خشک کردن آن با استفاده از دستمال و یا تی های مخصوص است.برای اینکه کاملا بتوانید کف سطوح به طور کامل تمیز کنید می توانید روی زانو و دست های خود خم شوید و سپس این کار را انجام دهید.

مرحله آخر نظافت منازل : جارو کشیدن

برای اطمینان از تمیز جارو کشیدن بهتر است از اتاق ها شروع کنید و بعد از آن به طرف اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی پیش بروید و این کار را تا راهرو یا نزدیک ورودی درب انجام دهید.شما برای اینکار باید فقط از یک جارو استفاده کنید و نیازی به آبیاری و… ندارید.

نحوه سفارش

نحوه ثبت سفارش نیروی خدماتی از راشن

شما باید در اولین مرحله بر روی این لینک کلیک کنید تا به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید و درخواست نیروی خدماتی خودتان را ثبت کنید.

  1. سپس روی محل نظافتی که نیاز دارید کلیک کنید تا وارد صفحه اختصصاصی و مربوطه شود.
  2. در قدم بعدی لازم است که اطلاعات اولیه خودتان را از قبیل نام و نام خانوادگی را در فیلد مربوطه بنویسید.
  3. در مرحله بعد نیاز است که شما یک شماره تماس برای ما بگذارید تا در صورت نیاز پرسنل ما با شما تماس حاصل کنند.
  4. در قدم بعدی نیاز است که تاریخ و ساعتی که مایل هستید پرسنل ما جهت نظافت و شستشوی منزل شما شروع به انجام کار بشوند را وارد کنید.
  5. و در قدم آخر نیاز است که شما آدرس محل سکونت و یا آدرس اداره خودتان را به صورت دقیق و واضح وارد کنید و درنهایت روی گزینه ارسال کلیک کنید تا اطلاعاتی که وارد کردید برای ما ارسال شود.
  6. در نهایت سفارش شما به پایان می رسد و می توانید در انتظار رسیدن پرسنل شرکت راشن کیمیا گستر باشید تا آن ها به بهترین نحو نظافت های شما را انجام دهند.
  7. بیشتر بخوانید: نرده استیل

تهیه لوازم و مواد مورد نیاز نظافت به عهده چه کسی است؟

تهیه لوازم و مواد مورد نیاز برای نظافت مشاعات بر عهده مشتری خواهد بود.البته در بسیاری از موارد می توانید این مسئولیت را به نظافتچی بسپارد و بعدا هزینه لوازم را به صورت جداگانه به خود نظافتچی پرداخت کنید.این کار باعث می شود نظافتچی لیست کاملی از مواد و وسایل مورد نیاز در اختیار داشته باشد و سرویس شما زود تر به پایان برسد.

در بسیاری از موارد که سرویس نظافت راه پله ها و مشاعات یک سرویس منظم و دوره ای است و شرکت خدماتی از یک نظافتچی ثابت برای هر منزل کمک می گیرد،تهیه مواد و لوازم توسط نظافتچی با هماهنگی و هزینه مشتری انجام می شود.توصیه می کنیم در صورتی که اولین بار می خواهید از خدمات یک شرکت استفاده کنید،درباره این مسئله حتما صحبت کنید.

کیفیت مواد مورد نیاز برای بهترین روش نظافت منزل

خرید لوازم و مواد مورد نیاز توسط نظافتچی علاوه بر صرفه جویی در وقت شما،ریسک خرید مواد آسیب زا و همچنین کم کیفیت را کم میکند چرا که شرکت راشن بهترین مواد با درجه یک برای نظافت راه پله ها در اندیشه و شهریار و سایر مناطق تهران را فراهم می کند.

نظافتچی های مجرب به خوبی می دانند برای تمیز کردن هر سطحی باید از چه مواد و وسایلی استفاده کنند که بیشترین مزیت ممکن را در عین کمترین ضرر را برای سطوح داشته باشد.

اطلاعات جهت ارتباط با ما برای سفارش نظافت منزل می توانید با اطلاعات زیر با ما در تماس باشید:

تلفن:

۰۹۲۱۲۸۷۰۰۱۹

ایمیل: info@rashen-kimiya-gostar.ir

مقالات مرتبط با بهترین روش نظافت منزل