امتیاز

شرکت نظافت راه پله در تهران

شرکت راشن کیما گستر ، آمادگی خود را جهت نظافت راه پله در تهران ، خدمت شما عزیزان اعلام می کند. بهترین شرکت نظافت راه پله در تهران ، یعنی راشن کیمیا گستر ، نظافت راه پله شما را کاملا حرفه ای و با قیمتی پایین انجام می دهد تا شما بتوانید نظافت منازل خود را ، به یکی از تاپ ترین شرکت نظافت راه پله در تهران ، یعنی راشن کیمیا گستر بسپاریم.

باید گفت که ما مفتخریم با بیش از 7 سال سابقه در زمینه نظافت منزل ، نظافت راه پله ، در حال خدمت رسانی به مردم هستیم ، و شما می توانید تمامی اموری مانند : نظافت منزل ، نظافت راه پله ، نظافت اداره ها ، نظافت ویلا ، نظافت پارکینگ ، ضد عفونی کردن منزل که یکی از خدمات جدید ما در دوره ی شیوع اپیدمی کرونا هست خدمت رسانی کنیم. در ادامه این مقاله می توانید با برخی از مهم ترین نکات نظافت منزل و اهمیت و مزایای آن در وب سایت شرکت نظافت راه پله در تهران مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: نظافت منزل

نظافت راه پله

شرکت نظافت راه پله در تهران ، چه خدماتی را برای نظافت ارائه می دهد؟

نظافت راه پله ها :

نظافت راه پله ها می تواند شامل شست و شوی پله ها ، دیوارها، و کف زمین ساختمان باشد.تمیزی یک خانه و ساختمان از شست و شو و نظافت راه پله ها شروع می شود و بعد از آن به نظافت داخل منزل می رسد.پس لازم است که به نظافت نرده ها،کف راه پله و دیوار ها توجه کنیم و اهمیت آنها را همواره در نظر داشته باشیم.

نظافت پارکینگ و حیاط منازل و ساختمان های اداری:

نظافت پارکینگ ها و همچنین حیاط  ساختمان ها نیز یکی دیگر از بخش های نظافت مشاعات است.رد لاستیک های به جا مانده روی سرامیک و موزاییک و حیاط پارکینگ ناخوشایند است و می بایست هر چه سریع تر نسبت به تمیز کردن آن اقدام کرد و این مورد نیز از اهمیت بسیار بالایی برخودار است.

نظافت کابین آسانسور:

کابین آسانسور و دکمه هایش خصوصا در دوران شیوع بیماری های همه گیر (مانند:کرونا و …) اهمیت چند برابری پیدا می کند.این قسمت در معرض لمس تمامی ساکنین آپارتمان و ادارات است و نظافت آن یکی از مهمترین نکات بهداشتی خصوصا در این بحره زمانی مهم است و به شدت اهمیت زیادی دارد.شرکت نظافت راه پله در تهران

نظافت راهو و محوطه:

راهروی ساختمان نیز بخش دیگر نظافت راه پله ها و مشاعات است.حتما به این نکته توجه داشته باشید که نظافت راهرو و محوطه شمال نظافت استاندارد این محیط ها است.برای مثال انتقال وسایل موجود در راه پله ها یا تمیز کردن مواد شیمیایی احتمالی که در پارکینگ وجود دارد جزو سرویس اولیه به شمار نمی رود.بهتر است قبل از آغاز به کار با نظافتچی درباره مسائلی که فکر می کنید ممکن است جزو این موارد صحبت کنید.در صورت نیاز قبل از اعزام نظافتچی می توانید این موارد را با مسئولان شرکت نظافت راه پله در تهران ،  هماهنگ کنید و به توافق برسید.همچنین در صورتی که فکر می کنید انجام سرویسی نیاز به استفاده از مواد شوینده خاص دارد،بهتر است این مورد را هم با شرکت خدماتی در میان بگذارید.

تمیز کردن نرده ها:

همانطور که در موارد بالا وبسایت شرکت نظافت راه پله در تهران گفته شد برای تمیز کردن نرده ها نیز می توانید از نظافتچی خود بخواهید که این قسمت را فراموش نکند و آن را حتما با مواد تمیز کننده پاک و ضد عفونی کند.این قسمت نیز در معرض لمس و دست خوردن افراد ساکن در آپارتمان قرار دارد و اهمیت ضد عفونی کردن بخصوص در شرایط فعلی ویروس کرونا بیشتر و بیشتر شده است.

بیشتر بخوانید: شرکت خدمات نظافتی

نظافت راه پله

مزایای نظافت منزل توسط شرکت نظافت منزل در تهران چیست؟

در ادامه می توانید با برخی از مهم ترین دلایلی که باید نظافت منزل خود را حتما انجام دهید ، آشنا شوید و همچنین در مورد اهمیت نظافت راه پله شما نیز ، توسط شرکت نظافت راه پله در تهران توضیحاتی داده شده است ، پس با ما همراه باشید.

هوای مطبوع

نظافت منزل با از بین بردن میکروب ها و آلودگی ها موجب افزایش هوای مطبوع خانه و سالم تر شدن فضای خانه خواهد شد و شما با این کار هوای پاک و بهتری را در خانه تنفس خواهید کرد و از نعمت هوای پاک و خوب در خانه بهره مند می شوید.

راشن کیمیا گستر، شرکت خدمات نظافتی در تهران از بهترین لوازم برای تهویه هوای خانه استفاده می کند و به بهترین شکل هوای منزل شما را به صورت کامل تهویه می کنند.

کاهش هزینه های خانه

شما برای اینکه بتوانید عمر لوازم خانگی خود را بالا تر ببرید نیاز به مراقبت خوب از آنها دارید و شما با نظافت صحیح و اصولی انوع فرش ها،مبلمان،پرده ها،اثاثیه منزل و … عمر آنها را چندین برابر کنید و در نتیجه هزینه های خانه را کاهش خواهید داد همچنین شما به ندرت به تعمیر کار نیاز پیدا خواهید کرد.شرکت نظافت راه پله در تهران

شما برای کاهش هزینه های ناشی از نظافت منزل خود می توانید با بهترین شرکت خدمات نظافتی در تهران یعنی راشن کیمیا گستر تماس بگیرید و در اسرع وقت نظافت خود را انجام دهید.

فروش سریع و راحت تر خانه، شرکت خدمات نظافتی در تهران

قطعا زمانی که یک خریدار برای اینکه خانه شما را بخرد تمامی جوانب خانه را در نظر می گیرد و یکی از مواردی که هنگام خرید خانه به آن توجه می کند تمیز بودن و بهداشتی بودن خانه است. زمانی که شما بهداشت نظافت منزل خود را رعایت کنید مشتریان خانه شما سریع تر و راحت تر راضی به خرید خانه شما می شوند.

راشن، شرکت نظافت راه پله در تهران برای اینکه خانه شما بصورت کاملا حرفه ای و تمیز شود نظافت آن را کاملا حرفه ای انجام می دهد و متخصصان شرکت راشن هیچ گونه آسیبی به لوازم خانگی شما نمی زنند و هیچ خبری از سهل انگاری آنان نخواهد بود تا شما بتوانید به راحتی و بدون دغدغه ای نظافت منزل خود را به شرکت راشن بسپارید.

افزایش آرامش

زمانی که کل خانه به صورت نظافت شده باشد و کاملا تمیز باشد افراد از بودن در آن خانه لذت بیشتری می برند و آرامش بیشتری خواهند برد. اما زمانی که همه چیز در خانه پخش شده باشد و خانه نظافت نشود و تمامی آلودگی و کثیفی ها روی هم تلنبار شوند مسلما هیچ شخصی از بودن در آن خانه لذتی نمی برد.

چرا باید نظافت منزل خود را به شرکت راشن بسپاریم؟                                                                                  

راشن کیمیا گستر، بهترین شرکت نظافت راه پله در تهران ،  به صورت کاملا حرفه ای نظافت شما را با کاهش هزینه ها انجام می دهد، یعنی شما با انجام نظافت منزل خود توسط شرکت راشن تا حدود زیادی هزینه کمتری بابت نظافت منزل پرداخت می کنید.

می توان گفت یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از خدمات راشن کاهش هزینه های نظافت و شستشو به کمک متخصصین نظافت است که یکی دیگر از مزیت های استفاده از این شرکت است. کارگر های نظافتی ساختمان  می توانند موجب صرفه جویی در مواد شوینده،میزان  مصرف آب و زمان شستشو شوند.

هزینه های پرداخت در شرکت خدماتی نظافتی راشن در تهران شفاف است و نیاز به پرداخت هزینه های اضافی و غیر متعارف نیست.

شما عزیزان می توانید با استفاده از شرکت راشن تمامی خدمت مربوط به نظافت منزل، نظافت اداره ها، خدمات دهی در مجالس، و همچنین تمامی خدمات فنی خود را انجام دهید و شرکت راشن این اطمینان را به شما می دهد که بهترین کارکنان و پرسنل خود را برای خدمت رسانی به شما عزیزان ارائه دهد.

زمان بندی نظافت منزل

سوالات متداول

متخصصین شرکت راشن کیمیا گستر برای خدمات خود چه قدر زمان نیاز دارند؟

تمامی متخصصین و کارشناسان بهترین شرکت نظافت راه پله در تهران ، یعنی راشن کیمیا گستر در سریع ترین زمان ممکن کار خود را انجام می دهند و در سریع ترین زمان پروژه شما را به اتمام می رسانند. تمامی کارشناسان و متخصصان شرکت راشن از اهمیت زمان شما عزیزان مطلع هستند و به همین جهت به آنها آموزش داده شده که چگونه در سریع ترین تایم ممکن کار شما را انجام دهند.

تهیه لوازم و مواد مورد نیاز نظافت به عهده چه کسی است؟

تهیه لوازم و مواد مورد نیاز برای نظافت مشاعات بر عهده مشتری خواهد بود. البته در بسیاری از موارد می توانید این مسئولیت را به نظافتچی بسپارد و بعدا هزینه لوازم را به صورت جداگانه به خود نظافتچی پرداخت کنید.این کار باعث می شود نظافتچی لیست کاملی از مواد و وسایل مورد نیاز در اختیار داشته باشد و سرویس شما زود تر به پایان برسد.

در بسیاری از موارد که سرویس نظافت راه پله ها و مشاعات یک سرویس منظم و دوره ای است و شرکت خدماتی از یک نظافتچی ثابت برای هر منزل کمک می گیرد،تهیه مواد و لوازم توسط نظافتچی با هماهنگی و هزینه مشتری انجام می شود.توصیه می کنیم در صورتی که اولین بار می خواهید از خدمات شرکت نظافت راه پله در تهران حتما استفاده کنید، درباره این مسئله حتما صحبت کنید.

سطح کیفیت کارکنان شرکت راشن کیمیا گستر چگونه است؟

متخصصان نظافتی که وارد ساختمان مشتریان می شوند از نظر سلامت های اخلاقی و روانی،آزمون هایی را داده اند و پس از گذراندن آزمون ها با موفقیت آنها از نظر درستکار بودن و منظم بودن نیز تایید خواهند شد و می توانند در شرکت راشن شروع به کار بکنند و همچنین آنها باید فاقد هر گونه سوء سابقه (مانند:سرقت و….) باشند تا بتوانیم تا شما عزیزان بتوانید با خیالی آسوده به آنها اعتماد کنید و در نظافت خانه تان از آنها استفاده بکنید. از همین جهت است که در بهترین شرکت خدمات نظافتی در کرج تمامی مشتریان تا به حال رضایت کامل داشته اند.

نحوه سفارش از شرکت راشن کیمیا گستر برای شرکت نظافت راه پله در تهران

برای ثبت سفارش برای انواع نظافت های منزل از بهترین شرکت نظافت راه پله در تهران یعنی راشن کیمیا گستر ، می توانید با استفاده از اقدامات زیر درخواست نیروی خود را بدهید. شما عزیزان قبل از هر چیزی باید وارد صفحه سفارش در وبسایت ما شوید.

  1. سپس روی محل نظافتی که نیاز دارید کلیک کنید تا وارد صفحه اختصصاصی و مربوطه شود.
  2. در قدم بعدی لازم است که اطلاعات اولیه خودتان را از قبیل نام و نام خانوادگی را در فیلد مربوطه بنویسید.
  3. در مرحله بعد نیاز است که شما یک شماره تماس برای ما بگذارید تا در صورت نیاز پرسنل ما با شما تماس حاصل کنند.
  4. در قدم بعدی نیاز است که تاریخ و ساعتی که مایل هستید پرسنل ما جهت نظافت و شستشوی منزل شما شروع به انجام کار بشوند را وارد کنید.
  5. و در قدم آخر نیاز است که شما آدرس محل سکونت و یا آدرس اداره خودتان را به صورت دقیق و واضح وارد کنید و درنهایت روی گزینه ارسال کلیک کنید تا اطلاعاتی که وارد کردید برای ما ارسال شود.

برای اینکه بتوان یک ساختمان را به طور کامل نظافت کرد باید یکسری هزینه ها را پرداخت کرد وشرکت نظافت راه پله در تهران ، یعنی راشن کیمیا گستر در ادامه این مقاله تمامی عوامل موثر بر این هزینه ها را خدمت شما عزیزان توضیح می دهد.

نظافت

سایر خدمات شرکت راشن شامل چه مواردی است؟

متراژ ساختمان

اولین عاملی که روی هزینه نظافت خانه شما تاثیر می گذارد متراژ ساختمان شما است، هر چقدر که ساختمان شما بزرگ تر باشد و از متراژ بیشتری برخوردار باشد مسلما هزینه بیشتری باید بابت نظافت منزل خود پرداخت کنید. شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر برای اینکه هزینه شما کمتر شود دستمزد منصفانه تری نسبت به سایر شرکت ها دریافت می کند.

وسایل نظافت خانه

مسلما شما برای نظافت خانه خود به وسایل مخصوصی نیاز دارید که این امر بسیار زمان بر و سخت است، اما شما با مراجعه به شرکت خدمات نظافتی راشن گستر میتوانید این کار زمان بر را به متخصصان شرکت راشن که از تمامی فیلتر های : تخصص، تعهد به کار، عدم اعتیاد، سو سابقه و … عبور کرده اند بسپارید.

نظافتچی خانم باشد یا آقا

اگر به دنبال یک نیروی نظافتچی برای انجام کارهای دقیق و ظریف مانند : گردگیری لوازم منزل، تمیز کردن هود آشپزخانه، اتو کردن لباس ها و تمیز کردن لکه های روی مبل هستید، انتخاب نیروی خانم برای شما مناسب تر است.

اما اگر به دنبال نظافت جاهایی مانند : راهرو ها، پارکینگ ها، شست و شوی فرش ها، و… می توانید از نظافتچیان آقا استفاده کنید چرا که آقایان این امور را بهتر انجام می دهند. تعرفه نظافت بانوان در شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر بیشتر از هزینه آقایان است و دستمزد آنها مقدار کمی فرق می کند.شرکت نظافت راه پله در تهران

مدت زمان کار نظافتچی 

یکی از عوامل دیگری که روی هزینه های نظافت منزل شما تاثیر می گذارد مدت زمانی است که نظافت چی صرف انجام نظافت شما می کند. اگر شما نظافت خود را برای مثال به صورت ماهیانه و یا هفتگی انجام دهید با این کار ساعت کاری نظافتچیان را کاهش داده و در نتیجه هزینه کمتری پرداخت می کنید. شما با شرکت خدمات نظافتی راشن می توانید نید.ظافت ساختمان های خود را به صورت دوره ای انجام دهید.

جهت تماس با شرکت نظافت راه پله در تهران می توانید با اطلاعات زیر تماس بگیرید: