2.3/5 - (3 امتیاز)

بهترین شرکت خدمات نظافتی

تیم راشن کیمیا گستر، بهترین شرکت خدمات نظافتی با بیش از 7 سال سابقه در زمینه نظافت انواع منازل، راه پله ها و… آمادگی خود را برای نظافت منزل شما عزیزان اعلام می کند. بهترین شرکت خدمات نظافتی یعنی راشن کیمیا گستر با نازل ترین قیمت برای شما عزیزان نظافت منزل را انجام می دهد. شما در ادامه مقاله بهترین شرکت خدمات نظافتی می توانید تمامی تعرفه های شرکت راشن کیمیا گستر را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: شرکت خدمات نظافتی

بیشتر بخوانید : نظافت منزل

خدمات بهترین شرکت خدمات نظافتی شامل چه مواردی است؟

نظافت منزل

بهترین شرکت خدمات نظافتی یعنی راشن کیمیا گستر، نظافت منزل شما را به صورت کاملا حرفه ای و با قیمتی مناسبت انجام می دهد تا تمامی افراد و اقشار جامعه بتوانند به راحتی این کار بسیار مهم را به شرکت راشن کیمیا گستر بسپارند. شما جهت کسب اطلاعات می توانید مقاله اهمیت نظافت منزل را مطالعه کرده، تا از ارزش های آن بیشتر اطلاعات کسب کنید.

خدمات فنی راشن پیشتاز | نظافت منزل، نظافت راه پله، نظافت منزل تهران، شرکت خدمات نظافتی

خدمات فنی

همان طور که از اسم این نوع خدمات ما مشخص است، خدمات فنی، یه سری کارهای فنی رو به شما ارائه می دهند. به طور مثال فرض کنین که شما تو خونه هستین و یک دفعه شیر اصلی گاز نشت میکند. شما گاز رو میبندین اما یه نفر باید به شما کمک کند. بنابر این ما برای همین خدمات فنی رو به شما ارائه میدیم. این خدمات بسیار مهم هستن.

بیشتر بخوانید: بهترین شرکت خدمات نظافتی در کرج

به همین دلیل اگر بخواهیدخودتان یک شخص متخصص را  پیدا کنید، باید هزینه زیادی هم بپردازید. اما ما در شرکت راشن کیمیا گستر، بهترین شرکت خدمات نظافتی، این کار را برای شما با هزینه بسیار کمتری انجام میدهیم.

خدمات مجالس

پذیرایی از مجالس و مهمانداری

جشن ها و مراسم را می توان خیلی با شکوه تر برگزار کرد، اگر پیش از مراسم به فکر نحوه خدمات پذیرایی مجالس باشید. ما با اعزام بهترین و خوش سلیقه ترین نیروی خدماتی مجالس، مهماندار آقا و مهماندار خانم جهت پذیرایی به شما عزیزان کمک خواهیم کرد.

اگر در مهمانی هایی که برگزار می کنید، کارهای پذیرایی را نیز خودتان به عهده بگیرید، زمانی را برای صحبت و همراهی مهمان ها نخواهید داشت.

اما هیچ جای نگرانی نیست اگر برای مجالس خود نیازمند نیروی پذیرایی یا کارگر برای پذیرایی هستید، با شرکت راشن کیمیا گستر، بهترین شرکت خدمات نظافتی تماس بگیرید تا کارگر خانم جهت پذیرایی یا آقا را به منزل شما بفرستیم. شرکت خدماتی خدمت از ما با اعزام نیروی خدماتی با تجربه، خوش سلیقه و توانمند، شما را در برگزاری هرچه باشکوه تر مجالس یاری می کند.

خدمات ساختمانی

خدمات ساختمانی

بهترین شرکت خدمات نظافتی، یعنی راشن کیمیا گستر تمامی خدمات ساختمانی شامل : بازسازی ساختمان، محوطه سازی و دکوراسیون را برای شما عزیزان انجام می دهد. انجام این کار ها با روش های کاملا مدرن انجام می شود و متخصصان شرکت راشن کیمیا گستر از فیلتر هایی همچون : تخصص، تعهد، اخلاق، عدم اعتیاد و سوء سابقه و… عبور کرده اند و برای شما بهترین خدمات را ارائه میدهند.

بیشتر بخوانید: شرکت خدمات نظافتی در کرج

ماساژ

خدمات طلایی یا 5 ستاره

بهترین شرکت خدمات نظافتی یعنی راشن، علاوه بر تمامی موارد ذکر شده خدمات طلایی نیز دارد که شامل ارائه انواع ماساژ ها هست. شما در ادامه مقاله می توانید با نحوه تاثیر ماساژ آشنایی پیدا کنید.

 

ماساژ درمانی چگونه اثر می کند؟

معمولا انواع ماساژ با یك مكانیسم مشابه بر روی بدن اثر می گذارند. زمانیكه ماهیچه بیش از حد فعالیت دارد تجمع مواد زائد از جمله اسید لاكتیك می تواند باعث درد، گرفتگی و حتی اسپاسم عضلات شود. ماساژ بطور عام و ماساژ سوئدی به طور خاص، گردش خون و جریان لنفاوی را بهبود بخشیده ، مواد غذایی و اكسیژن تازه را به بافتهای مزبور می رساند و به خروج مواد سمی و بهبودی كمك می كند.

همچنین عضلات در حال كشش می توانند به رگهای خونی و اعصاب فشار آورده وبا محدود كردن جریان خون باعث ایجاد درد شوند .با ماساژ منطقه مورد اثر ، بتدریج فشار عضله بر اعصاب درگیر كاهش یافته و درد كاهش می یابد. همین مكانیسم در بهبود عضلات آسیب دیده با ماساژ باعث سودمندی آن است.

بیشتر بخوانید: شرکت خدمات نظافتی در تهران

ویژگی های یک شرکت خدمات نظافتی خوب چیست؟

در ادامه می توانید با برخی از ویژگی هایی که باید بهترین شرکت خدمات نظافتی در کرج و سایر مناطق داشته باشد آشنا می شوید.

باید کاملا به روز باشد و با مشتریان خود در ارتباط باشد

یک شرکت خدمات نظافتی در کرج ، باید با مشتریان خود کاملا حرفه ای و دوستانه برخورد کند و سعی کند که نیاز های آنها را بر طرف کند. همچنین یک شرکت خدمات نظافتی خوب ، باید همواره نیاز های مشتریان خود را شناسایی کرده و تمامی انتظارات آنها را به نحو احسنت بر آورده کنند.

همچنین بسیار مهم است که طبق برنامه های مشتری پیش برود و در تایم مشخصی که آن فرد تعیین کرده ، نظافت را کامل و تحویل دهد. آن تایم بودن یک شرکت خدمات نظافتی یکی دیگر از مواردی است که اکثر مشتریان به آنها خیلی اهمیت می دهند. برای برخی افراد بسیار مهم است که در همان زمان مشخص شده نظافت منزل کامل شده باشد و آنها بتوانند به طور کامل از منزل خود استفاده کنند.

باید کارکنان آن کاملا تعلیم دیده باشد و حرفه ای 

در بهترین شرکت خدمات نظافتی در کرج ، تمامی پرسنل و کارکنان باید بتوانند با تمامی دستگاه های روز دنیا به خوبی کار کنند و روی آنها مسلط باشند ، همچنین بسیار مهم است که در هنگام نظافت منزل ، کارکنان متوجه این موضوع باشند که چه دستگاه هایی در منزل در نظافت می تواند آسیب پذیر باشد و چه دستگاهی برای نظافت مشکلی ندارد و در صورت استفاده از مواد پاک کننده آسیبی به آنها وارد نمی شود.

در شرکت راشن کیمیا گستر ، تمامی کارکنان قبل از استخدام ، از فیلتر های : تخصص ، تجربه ، عدم اعتیاد ، عدم سوء پیشینه و… عبور کرده اند تا شرکت راشن به بهترین شکل ممکن بتواند به شما عزیزان خدمت رسانی های لازم را انجام دهد.

قابل اعتماد باشد

شرکت خدمات نظافتی در کرج و یا سایر مناطق ، باید دارای سابقه کار کافی و جلب اعتماد مشتریان باشد. شما می توانید برای شناسایی شرکت های خدمات نظافتی معتبر و حرفه ای با کارشناسان آنها تماس حاصل کرده و با آنها در مورد نحوه نظافت منزل ، مواد مورد نیاز ، هزینه های نظافت و سایر موارد صحبتی داشته باشید.

همینطور برای تحقیق بیشتر در مورد آن شرکت خدمات نظافتی ، می توانید به نظرات کاربران آنها مراجعه کرده و در مورد سطح کیفیت آن شرکت و سایر موارد تحقیقاتی را انجام دهید ، چرا که بسیار مهم است که شما به شرکتی کار خود را بسپارید که از لحاظ تعهد به کار در رتبه بالایی قرار داشته باشد.

با روش های مدرن دنیا کار کنند

بهترین شرکت خدمات نظافتی در کرج و یا سایر مناطق ، باید بتواند از مدرن ترین و استاندارد ترین روش های روز دنیا برای نظافت منزل و یا شرکت شما استفاده کند و در کمترین زمان ممکن ، با صرف هزینه های پایین ، به سرعت نظافت منزل شما را انجام دهند و شرکت و یا منزل شما را در همان تایمی که مشخص شده در قرارداد ارائه دهد.

بیشتر بخوانید : رنگ پلاستیک 

مراحل نظافت منزل حرفه ای چیست؟

شما در ادامه مقاله پس از درک اهمیت نظافت منزل ارزان می توانید نحوه درست و اصولی نظافت منازل را نیز مطالعه کنید.

اولین مرحله در نظافت منازل ارزان چیست؟

در اولین مرحله از نظافت منازل شما باید به گرد گیری بپردازید.مبلمان،صندلی ها،تابلوها،تلوزیون و سایر لوازمی را که در خانه وجود دارد باید از هرگونه گرد و خاکی پاکسازی کنید.

دومین مرحله از نظافت منازل: تمیز کردن وسایل پارچه ای

در دومین مرحله از نظافت منازل خود شما باید به تمیز کردن تمامی وسایل پارچه ای در خانه بپردازید،وسایلی مانند : ملحفه ها،روتختی ها،پتوها،روبالشتی ها و … را باید شست و شو دهید و با یه وسیله ی بخارشو دستی به سر رویشان بکشید البته برای گرد گیری می توانید از جاروبرقی نیز کمک بگیرید.

سومین مرحله از نظافت منازل ارزان : تمیز کردن شیشه های خانه

برای انجام این کار شما نیاز به دو عدد دستمال مخصوص تمیز کردن شیشه ها دارید،یکی از آن دستمال ها برای گرفتن خاک روی سطوح شیشه است و آن یکی برای خشک کردن سطح آن ها از این روش برای تمیز کردن شیشه ها استفاده کنید دیگر هیچ ردی از لکه بر روی شیشه ها باقی نمی ماند.

چهارمین مرحله نظافت منازل : نظافت تمام سطح لوازم خانه

شما در این مرحله باید تمامی سطوح لوازم خانگی مانند : کف لبه پنجره های خانه،سطح اوپن،سطح کابینت های،دستگیره ی در یخچال و دستگیره کابینت ها،کلید پریز های برق و … را باید به طور کامل تمیز کنید.

پنجمین مرحله : نظافت حمام و آشپز خانه

نظافت حمام و آشپز خانه پنجمین مرحله از نظافت منزل ارزان است. شما برای این کار نیاز به یک سری مواد پاک کننده و تمیز کننده دارید و اگر قرار است روی سنگ کف توالت،کف حمام،روشویی و سایر سطح ها تمیز کنید بهتر است از روش های اسپری کردن مواد استفاده کنید.بعد از چند دقیقه می توانید آنجا را با اسفنج بشویید و بعد آبکشی کنید.

این روش برای آشپزخانه نیز موثر است و حتی می توانید داخل و سطح بیرونی کابینت ها را بشویید چون باعث می شود تمامی جرم ها و لکه های چربی به خوبی پاک شود.

ششمین مرحله نظافت منازل ارزان : نظافت کف خانه

بهترین و تاثیر گذار ترین راه برای تمیز کردن نهایی کف سطوح خانه بعد از آبکشی و خشک کردن خشک کردن آن با استفاده از دستمال و یا تی های مخصوص است.برای اینکه کاملا بتوانید کف سطوح به طور کامل تمیز کنید می توانید روی زانو و دست های خود خم شوید و سپس این کار را انجام دهید.

مرحله آخر نظافت منازل : جارو کشیدن

برای اطمینان از تمیز جارو کشیدن بهتر است از اتاق ها شروع کنید و بعد از آن به طرف اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی پیش بروید و این کار را تا راهرو یا نزدیک ورودی درب انجام دهید.شما برای اینکار باید فقط از یک جارو استفاده کنید و نیازی به آبیاری و… ندارید.

مزایای نظافت منزل چیست؟

نظافت منزل ارزان مسلما جنبه های مثبت خیلی زیادی برای شما خواهد داشت. شما در ادامه مقاله می توانید چند تا از بهترین فواید نظافت منزل ارزان را مطالعه کنید.

هوای مطبوع

نظافت منزل ارزان با از بین بردن میکروب ها و آلودگی ها موجب افزایش هوای مطبوع خانه و سالم تر شدن فضای خانه خواهد شد و شما با این کار هوای پاک و بهتری را در خانه تنفس خواهید کرد و از نعمت هوای پاک و خوب در خانه بهره مند می شوید.

کاهش هزینه های خانه

شما برای اینکه بتوانید عمر لوازم خانگی خود را بالا تر ببرید نیاز به مراقبت خوب از آنها دارید و شما با نظافت صحیح و اصولی انوع فرش ها،مبلمان،پرده ها،اثاثیه منزل و … عمر آنها را چندین برابر کنید و در نتیجه هزینه های خانه را کاهش خواهید داد همچنین شما به ندرت به تعمیر کار نیاز پیدا خواهید کرد.

فروش سریع و راحت تر خانه

قطعا زمانی که یک خریدار برای اینکه خانه شما را بخرد تمامی جوانب خانه را در نظر می گیرد و یکی از مواردی که هنگام خرید خانه به آن توجه می کند تمیز بودن و بهداشتی بودن خانه است. زمانی که شما بهداشت نظافت منزل ارزان خود را رعایت کنید مشتریان خانه شما سریع تر و راحت تر راضی به خرید خانه شما می شوند.

افزایش آرامش

زمانی که کل خانه به صورت نظافت شده باشد و کاملا تمیز باشد افراد از بودن در آن خانه لذت بیشتری می برند و آرامش بیشتری خواهند برد. اما زمانی که همه چیز در خانه پخش شده باشد و خانه نظافت نشود و تمامی آلودگی و کثیفی ها روی هم تلنبار شوند مسلما هیچ شخصی از بودن در آن خانه لذتی نمی برد.

بیشتر بخوانید : نظافت منزل حرفه ای 

 

نظافت منزل هر چند وقت یکبار باید انجام شود؟

به طور کلی نمی توان زمان و تاریخ دقیقی را برای نظافت منزل تعیین کرد،یک سری نظافت های منزل هستند که به صورت روزانه هستند و یک سری آنها به صورت سالانه و برخی از نظافت های منزل به صورت هفتگی هستند.

 

آن دسته از نظافت های منزل که باید به صورت روزانه در هر خانه انجام شود:

 • تمیز کردن توالت
 • طی کشیدن کف آشپز خانه
 • شست و شوی سینک ظرف شویی با دقت تمام
 • جدا کردن لباس های کثیف از لباس های تمیز در اتاق و کشو ها
 • تمیز کردن تخت و رخت خواب ها

یک سری نظافت ها نیز وجود دارند به صورت هفتگی هستند یعنی شما باید آنها را هفته انجام دهید.

نظافت هایی که باید به صورت هفتگی انجام شوند:

 • شست و شوی حوله
 • شست و شوی لباس ها (در صورت وجود لباس های کثیف )
 • گرد گیری تمام منزل
 • تمیز کردن آیینه ها و حا مسواکی
 • تمیز کردن داخل مایکروفر (اگر بیشتر از 2 بار دز یک هفته استفاده می کنید)
 • جاروبرقی زدن تمام فرش و موکت ها
 • شست و شوی سرویس بهداشتی با مواد ضد عفونی کننده

یک سری نظافت ها نیز وجود دارند که به صورت ماهیانه هستند و اهمیت آنها نسبتا معمولی است.

 

نظافت هایی که به صورت ماهیانه باید انجام شود

 • شست و شو و تمیز کردن تمامی پنچره ها و چهارچوب ها
 • نظافت کامل خانه با جارو برقی به طوری که تمامی نقاط دور از دید تمیز شوند (زیر مبل ها ، کابینت و …)
 • تمیز کردن درب ها و در صورت نیاز داخل کابینت ها (کابینت هایی که ظروف پر مصرف در آن قرار دارند)
 • تمیز کردن کامل و دقیق و کامل ماشین های ظرف شویی،جاروبرقی و لباسشویی

نظافت هایی که باید در 3 یا 6 ماه یک بار انجام شود

یک سری نظافت ها برای منزل وجود دارد که بین بازه 3 ماه تا 6 ماه یک بار باید انجام شود و این نظافت ها شامل موارد زیر است:

 • شست و شوی روبالشتی ها ، پتو و ملحفه هایی که مداوم از آنها استفاده کنید
 • تمیز کردن داخل فر اجاق گاز
 • تمیز کردن و مرتب نمودن انباری
 • تمیز کردن کامل داخل یخچال و فریزر

نظافت هایی باید به صورت سالیانه انجام شود:

 • تمیز کردن شومینه (منظور قسمت بیرونی شومینه نیست)
 • تمیز کاری عمیق تمام وسایل منزل اعم از فرش و مبل و …
 • تمیز کردن تمامی چراغ ها و لوستر ها

بیشتر بخوانید : نکات مهم نظافت منزل

سوالات متداول

کیفیت مواد مورد نیاز برای نظافت منزل چگونه است:

خرید لوازم و مواد مورد نیاز توسط نظافتچی علاوه بر صرفه جویی در وقت شما، ریسک خرید مواد آسیب زا و همچنین کم کیفیت را کم میکند چرا که شرکت راشن بهترین مواد با درجه یک برای نظافت راه پله ها، نظافت انواع منازل و… را استفاده می کند و این یکی از اصلی ترین مزیت های بهترین شرکت خدمات نظافتی، یعنی راشن است.

نظافتچی های مجرب به خوبی می دانند برای تمیز کردن هر سطحی باید از چه مواد و وسایلی استفاده کنند که بیشترین مزیت ممکن را در عین کمترین ضرر را برای سطوح داشته باشد.

بیشتر بخوانید: تعرفه های شرکت خدمات نظافتی

تهیه لوازم و مواد مورد نیاز نظافت به عهده چه کسی است؟

تهیه لوازم و مواد مورد نیاز برای نظافت مشاعات بر عهده مشتری خواهد بود. البته در بسیاری از موارد می توانید این مسئولیت را به نظافتچی بسپارد و بعدا هزینه لوازم را به صورت جداگانه به خود نظافتچی پرداخت کنید.این کار باعث می شود نظافتچی لیست کاملی از مواد و وسایل مورد نیاز در اختیار داشته باشد و سرویس شما زود تر به پایان برسد.

در بسیاری از موارد که سرویس نظافت راه پله ها و مشاعات یک سرویس منظم و دوره ای است و شرکت خدماتی از یک نظافتچی ثابت برای هر منزل کمک می گیرد،تهیه مواد و لوازم توسط نظافتچی با هماهنگی و هزینه مشتری انجام می شود.توصیه می کنیم در صورتی که اولین بار می خواهید از خدمات یک شرکت استفاده کنید،درباره این مسئله حتما صحبت کنید.

بیشتر بخوانید: شرکت خدمات نظافتی

متخصصین شرکت راشن کیمیا گستر برای خدمات خود چه قدر زمان نیاز دارند؟

تمامی متخصصین و کارشناسان بهترین شرکت خدمات نظافتی، یعنی راشن کیمیا گستر در سریع ترین زمان ممکن کار خود را انجام می دهند و در سریع ترین زمان پروژه شما را به اتمام می رسانند. تمامی کارشناسان و متخصصان شرکت راشن از اهمیت زمان شما عزیزان مطلع هستند و به همین جهت به آنها آموزش داده شده که چگونه در سریع ترین تایم ممکن کار شما را انجام دهند.

ارتباط با ما

شما عزیزان جهت تماس با بهترین شرکت خدمات نظافتی، یعنی راشن کیمیا گستر می توانید با استفاده از راه های زیر استفاده کنید.

شماره تماس با راشن ، بهترین شرکت خدمات نظافتی:

مقالات مرتبط با بهترین شرکت خدمات نظافتی